Sayfa 7/507 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 4053 madde; 49 - 56 arası.

Konu: SONME Sönmez Filament

Esas

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    bilgilenmen ve bizi bilinçlendirmen için allah kolaylık versin bende bi kere yatırımcı danışmanını aradım ama bişi söylemiyorlar
    ne danışmanı hocam...
    bize danışsınlar
    söz konusu kurumlar İMKB ve SPK

bilgi için Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (latifedir)

Esas

Sayın krokodil hızlı girdi lakin görünmez oldu...
    istediğini aldı herhal
    bizim sopamız yok abanın altından gösterecek.

3. Esas

....Celal hakkında yazdıklarımdan dolayı ceza yemiş idim...arkadaslar bu adamlar sözde dürüst ve hayırsever işadamı pozosyonundalar fakat İMKB yaptıkları işlemlere bakilinca ....onde gideni oldukları apaçık aşikardır ....fakat bunu nereye sikayet edeceksin...İMKB ve spk gibi kurumların basında olanların bunlardan geri kalır yani yok ki... O yüzden sahibi şahsiyetli işadamı olan, düzenli temettu veren, verdigi sözleri tutan, yatırımcısını bilgilendiren yani adam gibi adam olan şirketlerin kağıtlarını alacaksın...sonmez 3 katına çıkmış 10 katına çıkacakmış hikaye...küçük yatırımcılar biraz bilinçli olsa bu adamlar bu kadar kolay at kosturamazlar...

Esas

sevgili tenekezedeler 4,24 den alıp 40 gün bekleyip 4,02 den satmış olduğum tenekenin zararını egeende çoktan çıkardım.öyle bir bedelsiz furyası oluştu ki sormayın gitsin.bence rüzgarı arkanıza alıp potansiyel içeren düşük sermayeli şirketlere zıplamanın tam zamanı..rüzgar dinene kadar..ben hislerime güvendim..sonra bakarsınız 3,30 lardan tenekeye geri gelirim
    yani aslında keşke çıkışa geçse de zararınızı kurtarsanız ama adamı çok yoran hareketler içinde son 4 haftadır...

Esas

Alıntı Originally Posted by aromatt Yazıyı Oku
    sevgili tenekezedeler 4,24 den alıp 40 gün bekleyip 4,02 den satmış olduğum tenekenin zararını egeende çoktan çıkardım.öyle bir bedelsiz furyası oluştu ki sormayın gitsin.bence rüzgarı arkanıza alıp potansiyel içeren düşük sermayeli şirketlere zıplamanın tam zamanı..rüzgar dinene kadar..ben hislerime güvendim..sonra bakarsınız 3,30 lardan tenekeye geri gelirim
    yani aslında keşke çıkışa geçse de zararınızı kurtarsanız ama adamı çok yoran hareketler içinde son 4 haftadır...
    aynen, ben de bugün artık dayanamayıp konyaya geçtim.. geçtikten yarım saat sonra tavan oldu satmak için geç bile kalmışız ama zararın neresinden dönsek kardır..

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    MEZARLIK
    Gönderi
    253

Esas

Alıntı Originally Posted by kaya2011 Yazıyı Oku
    Bir yıl önce bi arkadaş vasıtası ile borsa ya girdim. Ne imiş 5 liram önce on sonra yirmi sonrada 100 olacakmış... Bırakın 100 lirayı 10 lirayı ve hatta 5 lirayı, 2,5 lira verelim 1000 takla at dese spek 10000 takla atarım. Kim ki birisine beddua edecekse borsa ya girmesini istesin. Ha çıktı ha çıkacak satsam mı satmasam mı 9 ay oldu neredeyse. Celal Sönmez sana tek bir sözüm var Allahından bul.
    selam değerli kardeşim bu tekstiller hep böylemidir bizde memslerde kazanın içindeyiz adamlar nasıl kalay vurduysa anasını satayım çıkalım derken temelli içine girdik ha bura ha ora kaderi aynı patronların elin de ipimiz idam için gün saydırıyorlar çok insafsız bunlar inşallah kısa zaman da kurtarırsınız zararları geçerken uğradım sadece bir tek bizim topik zırlamıyormuş........

Esas

ne yazsak boş artık borsa sp nin bindiği istasyondan trene binmek indiği istasyonda inmesini becerenlerin yeri ne yazıkkı yatırım aracı olmaktan çıkmış brisa örnegi bedelsiz açıklanmadan daha hisse kendini ikiye katladı alanlar kim acaba munneccim şeyi yiyenlermi ımkb sadece kendine gelen paraya bakar olmuş aklınca önlemler degişiklikler kararlar alıyor aldıkca ky degil sp i adeta kolluyor çünki ky onuniçin bugun var yarın yok sp ımkb demir başı batan şirketler ky ufak birikimleriyle kurtarılıyor başarılıda olunuyor ama tek şansım yıne celal abim abimm iki yalan haber patlatırsa zararın yarısı çıkar o yüzden burdayım abimm

Esas

9 aydır taşıdığım hissemi yüklü miktarda zarar ile elimden çıkardım. Allahından bul Celal Sönmez ve ekibi.

Sayfa 7/507 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •