Sayfa 1/1302 12311511015011001 ... SonSon
Arama sonucu : 10415 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Thumbs up Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Konuyu açmak bana düşmez ama bize çok faydalı olan bu konuyu birisinin de açması gerekiyordu.
    Bir önceki konunun ilk mesajını buraya aktarıyorum.

Sayın ghetto başlığı açarken şöyle yazmış :

"Sn Hisse.net üyeleri

Herkes yatırımlarında sepet yapıyordur...

Bankaların bildirdikleri veya lanse ettikleri faiz oranlarından daha fazla faiz oranları sunabildiklerini biliyoruz . Hal böyle iken bildiğimiz en yüksek MEVDUAT FAİZLERİNİ paylaşmamız çok faydalı olacaktır .

Bildiğiniz , kullandığınız faiz oranlarını bildirirseniz hem banka banka gezmek zorunda kalmayız hemde en uygun faiz ile yatırımlarımızı değerlendirebiliriz ...

Artık ailemizin bankası imajı bitmiştir , X % oranında kredi dağıtıp X - 6 % puandan mevduat toplamaları dikkat çekicidir...

Bu konu altında paylaşılan faiz oranlarını referans alabiliriz...

Hatta aramızda banka çalışanı varsa bize özel mevduat faizini de sunabilir...."

Eski başlığı arşive aldım.

Adresi: http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=38661

Adresi : http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=10565

Esas

İnsallah herkesi tekrar buraya toplayabiriz

uyuz Guest

Esas

hayırlı işler

Duhul
    Jun 2005
    İkamet
    eskişehir
    Gönderi
    2,097

Esas

Vadesi dolan gelir..Bu ara 1az uzun bağladılarda....

Esas

Bu ayın sonuna doğru vade dönüşüm var fakat hangi vadeyi tercih etmek mantıklı olur karar veremiyorum.
    Elektrik ve doğalgaz zamları enflasyonu yükseltecek ,Suriye ve İran konusu her geçen ay daha da ısınıyor.Bu olumsuz etkenlerin yanında tek olumlu etken Nisan itfalarından sonra hazinenin eli rahatlayacak.Şu anki düşüncem max. 3 aya kadar oran alıp bağlamak ya da enflasyonda ki artışı görmek için 1 ay vadeli bağlamak .Sizlerin düşüncelerini öğrenmek istiyorum arkadaşlar.Şu günlerde vadeniz dolsa ne yapardınız?

Esas

arkadaslar burdayız merak etmeyin aynen devam...

Esas

Bu forumdan, benin gibi parasını mevduat'da değerlendirmek isteyenler çok yararlanıyorlar,
    Eski forumdaki arkadaşları birarada görmek çok olumlu olur.

Lütfen herkes gelsin Arkadaşlar..

Esas

Vadeli Mevduat Hesabını İnternet Şubesinden Açın, Ek Faiz Kazanın
    Eğer siz de birikimlerinizi değerlendirmek için vadeli mevduat hesabını tercih edenlerdenseniz, bu yazımız tam size göre. Vadeli mevduat hesaplarına uygulanan faiz oranları bankadan bankada farklılık gösterse de, genelde ortak olan bir özellik var, bankalar vadeli hesabınızı geleneksel şube yerine internetten açmanız durumunda daha yüksek faiz ödüyorlar.

http://www.tuketicifinansman.net/201...z-kazanin.html

Sayfa 1/1302 12311511015011001 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •