Sayfa 1302/1302 İlkİlk ... 302802120212521292130013011302
Arama sonucu : 10415 madde; 10,409 - 10,415 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Sep 2013
    İkamet
    Gönüllerde
    Gönderi
    69

Esas

Bu başlık altında Enpara kendine sayfalarca yer bulmuşsa hedeflediğini başarmış demektir. Gerisi laf-ü güzaftır, tebrikler Enpara'ya...

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    616

Esas

bu forumu takip eden hesap kitap yapabilen dertdaş yoldaş adını siz koyun kimsenin sadece! kahve, kıl sepeti, tüy sepetine tav olacağını düşünmüyorum. boş zamanlarda bu tür konulara ister istemez dalınıyor.. rahat olalım derim. herkese iyi bayramlar.

Esas

Finansbank tarafından hayata geçirilen Enpara.com,

bir yıl içinde 110 bin müşteriye ve 3 milyar TL'yi aşan mevduat hacmine ulaştı.

Esas

Alıntı Originally Posted by fusem Yazıyı Oku
    Finansbank tarafından hayata geçirilen Enpara.com,

bir yıl içinde 110 bin müşteriye ve 3 milyar TL'yi aşan mevduat hacmine ulaştı.
    Pastadan aldığı pay % 0.5 bile değil.

Esas

Y kuşağına hitap edip, 500.000 altına avantaj sunuyor. 1 yıl için iyi pay

Esas

enpara nın başlatttığı encard üzerinden 500 tl ye kadar olan internet alışverişlerine %20 iade fena değil.......dün hepsiburada sitesinden bir deneme yaptım kabul edildi.......işyerime bir led tv ısmarladım işlem tamam.........

31 aralığa kadar bu şekildeki ihtiyaçlarınızdan %20 iade alarak epey bir indirim elde edebilirsiniz ancak elinizi çabuk tutun 3 ay müddetiniz var ve her ay sadece 500 tl limit koymuş.......mesela benim limit doldu şimdi kasım ayını bekleyeceğim...........

bu uygulama büyük bir ihtimalle tutacaktır ve sürekli hale gelecektir diye düşünüyorum.......hatta encard üzerinden taksit yapma imkanı bile sunulabilir ki talep patlaması yaratır ve bu enpara lehine daha fazla hesap açılması anlamına gelecektir.........

encard ile yapılabilecek işlemlerin çoğaltıllması finansbank enpara için karlı bir işe dönüşebilir.......?

düşürdükleri faiz karşılığında güzel bir hamle geldi....bakalım izliyoruz.......

fikir bizden uygulaması onlardan..........

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Sayfa 1302/1302 İlkİlk ... 302802120212521292130013011302

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •