Sayfa 315/815 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon
Arama sonucu : 6513 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: CEMAS - Çemaş Döküm Sanayi A.Ş.

Esas

Derinlik bilgisi arkadaşlar...

Esas

Alıntı Originally Posted by daveyorke Yazıyı Oku
    20kusurbin tl zarar ile bugun veda ettim cemasa diyecek birsey bulamiyorum.. Kalanlarin Allah yardimcisi olsun
    İyi satabilmişsin hiç yoktan bir çok ky yatırımcı satış emri verdiği hale malesef satamıyor

3. Esas

Oldu olacak cemaş dökümü spk borsadan silsin gitsin lanet olsun bu mendebur yüzlü adamlara.

4. Esas

hala ikinci bir aciklama gelmemesi ilginc, herkesin isine yariyor galiba bu durum ky disinda. spk yi tebrik etmek lazim riza'nin istedigi de buydu heralde, istese bu hisseyi bu kadar zamanda bu seviyeye cekemezdi.

5. Esas

Otomatik seans durdurma gelmesi lazım.

Duhul
    Apr 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,014

Esas

Alıntı Originally Posted by ecom55 Yazıyı Oku
    Sayın Aristo öncelikle yaptığınız bu yorumu fevri bir yorum olarak değerlendirdiğimden,sitemlerimi dile getiriyorum..Çünkü siz ‘’BİLGİLENDİRME YAZISINI TAM OLARAK OKUMADAN ‘’ mesnetsiz bir yorum yapmışsınız..
    Yazı tamamen NİBAS denen hissenin durumuyla alakalı ki o da sonuçta (iyi bir şey değil ama) bir uyarı…
    1-Özel durum açıklamasında Nibas’ın halka arzından elde edilen gelirler yine Nibasın kasasında kalsın; Başka dolaplar çevirme diyor…Yoksa''ikinci Ulusal Pazar kaydından çıkarıp Gözaltı Pazarı'na alırım Diyor..
    Hepimizin istediği de bu değilmiydi(Rızanın kulağının çekilmesi).Bundan sonra herşeyi düzeltmesi lazım....Çünkü en fazla kaybeden kendisi olacaktır....

‘’Bende aslında kaç taban yapar onu merak ediyorum desem bana inanmazsınız.’’diyerek herhalde nibas ı kastettiniz...Ama cemas sayfasında neden böyle bir yorum yapıyorsunuz….
    Yoksa yangına körükle gidip ne kadar sattırabilirsem kar mı diyorsunuz..
    Hisseden ben geçen hafta lanet okuyarak çıktım, Ve bana şimdi düşükten alma fırsatı da verdi;ama girmem….keşke sizde o tarihlerde böyle bir yazı yazsaydınız ‘’SİZ ADINIZ GİBİ ARİSTOYMUŞSUNUZ DERDİM’’’…ama bende sizinle alakalı hisse düşşe,ky satsa,ben de alsam gibi….bir düşünce oluştu…
    (Kaldıki cemas yönetim kuruluda ta açıklamasıyla hissesine sahip çıktı...Yazısında yanlış birşey yapmadım diyor)...

Lütfen felaket tellalı olmayalım....Hissenin bugünkü seansta toparlayacağını düşünüyorum…..
    Arkadaşım felaket tellallığı yapmıyorum, bu benim görüşüm ve 3 yıldır bu hissedeyim. Bu hisseyi iyi tanıyorum ve olabilecekleri söylüyorum. Keşke insanlar beni dinleyip 99 kuruştan satsalarmış, nerde düşüş durdu ordan tekrar girerlerdi ve zararları azalırdı. Sen felaket tellallığı yapmıyorsun da ne yapıyorsun. Hisse 50 kuruşa düşerde bu hisseyi taşıyanlar senin yorumlarına güvenip satmazlarsa ne olacak peki. Ayrıca biz burda kimseye ne yapacağını söylemiyoruz, sadece görüşlerimizi belirtiyoruz. Benim hisse hakkındaki görüşlerimi merak ediyorsan arşivleri karıştırıp 3 sene geriye gitmen lazım. Benim hisse düşse küçük yatırımcı satsa da ben alsam gibi bir düşüncem olmaz. Burada beni tanıyanlarda bunu gayet iyi bilirler. Evet ben şimdi gerçekten taç taban yapacak onu merak ediyorum. Dün 99 kuruşla 1. Tabanı yaptı bu sabah 93 kuruşla 2. tabanı yaptı. Ayrıca NIBAS firmasının sahibi zaten CEMAS ve borsaya kota olduğunda % 97 sinin Cemasa ait olduğunu bile bilmiyorsunuz. Yangına körükle gitmiyorum, yangın zaten başladı ve ben yangından en az hasarla nasıl kurtulurlar onun derdindeyim.(Şahsi düşüncelerim olup yatırım tavsiyesi değildir)

7. Esas

içim yanıyor.rıza senin ALLAH bildiği gibi yapsın.bu kadar beddua ah almasaydın keşke.işte karşılığı.kımsenin ahı kimsede kalmıyor.dün şahit aoldun. ama olan yine bize oldu .sende şirket bol.numara bol.alavere dalavere bol .dansözlük sende .

Esas

tabanda ne kadar lot var görebilen varmı acaba?

Sayfa 315/815 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •