Sayfa 765/815 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775 ... SonSon
Arama sonucu : 6513 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: CEMAS - Çemaş Döküm Sanayi A.Ş.

Duhul
    Sep 2010
    İkamet
    iSTANBUL
    Gönderi
    270

Esas

Alıntı Originally Posted by SincanLeee Yazıyı Oku
    siz yinede eskilerin tavsiyelerini dinleyin uyarmak istemiştir hisse o dedğinde böyleydi böyle oldu gibi var sayımlar bu kişinin haksız olduğu anlamına gelmez cok yerinde ve tesbitleri güzel bir yorumda bulunarak uyarmış.bu hisse 16 000 den soluksuz 3 000 gelmiş siz şimdi 80 den 90 dan almışsınız 138 olmuş rahat rahat konuşuyorsunuz evet ben arakadaşa katılıyorum bunların bütün şirketleri böyle kısaca kendimden bir şey ekleyeyim bu hissenin babası ISYHO tir.5 senedir her elime gecen parayla ortalamasını düşürdüğüm rakam 80 tl dir 360 000 lotum var .....YTD
    Bak dostum 16 değil gün içi 18 gördü soluksuz düşüş oradan başladı dün gibi çok iyi hatırlıyorum ama sizin galiba hatırlamadığınız bir şeyi daha çok iyi hatırlıyorum 18 e gidiş 1 civarından başladı yani her zaman olduğu gibi o günde trendi erken yakalayan kazandı nedense siz hep düşüş tarafını anlatıyorsunuz bende diyorum ki kısa sürede 1 den 18 olan tekrar kısa sürede 18 den 1 olur çok normal önemli olan trend yukarı döndüğünde erken pozisyon alabilmek yani düşüş trendine girmiş operasyon yemiş hissede maliyet düşürmek değil bu arada kendimden başkasını da dinlemem belki o eski dediklerinizden de eski ve tecrübeliyimdir kimbilir, görüş ve düşüncelerim hisse için yatırım tavsiyesi değildir ama ticaretin altın kuralı mal alıştan kazandırır daima yatırım tavsiyem olmuştur...

Duhul
    Feb 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    3,919

Thumbs up

Alıntı Originally Posted by NASUH Yazıyı Oku
    Bak dostum 16 değil gün içi 18 gördü soluksuz düşüş oradan başladı dün gibi çok iyi hatırlıyorum ama sizin galiba hatırlamadığınız bir şeyi daha çok iyi hatırlıyorum 18 e gidiş 1 civarından başladı yani her zaman olduğu gibi o günde trendi erken yakalayan kazandı nedense siz hep düşüş tarafını anlatıyorsunuz bende diyorum ki kısa sürede 1 den 18 olan tekrar kısa sürede 18 den 1 olur çok normal önemli olan trend yukarı döndüğünde erken pozisyon alabilmek yani düşüş trendine girmiş operasyon yemiş hissede maliyet düşürmek değil bu arada kendimden başkasını da dinlemem belki o eski dediklerinizden de eski ve tecrübeliyimdir kimbilir, görüş ve düşüncelerim hisse için yatırım tavsiyesi değildir ama ticaretin altın kuralı mal alıştan kazandırır daima yatırım tavsiyem olmuştur...
    Genel olarak bence çok mantıklı açıklama olmus

Duhul
    Jun 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    13,296

Esas

herkesin gözü korkmuş millet demekki benim gibi sadece izliyor hissede gittikçe gidiyor bugünde yukarı kaparsa ky iyice kağıda yönelir ben asla bulaşmam rıza adamı zenginde eder batırırda risk edip kazanana helal olsun herkesin kararı kendine

4. Esas

Alıntı Originally Posted by NASUH Yazıyı Oku
    konu fiyatlar değil arkadaşın yaptığı uyarı şirket içerisinde oynanan oyunlar burası borsa 100 kişi kaybedecek 1 kişi kazanacak ama bu ışıklarda sürekli manipilasyon var o arkadaşta uyardı..fiyatlara takılmayın biri 15 den almıştır diğeri 60 kruş...YTD

5. Esas

Alıntı Originally Posted by mrbroker_x Yazıyı Oku
    esasında bu yazıyı yazarken çok düşündüm .... Rıza bey yakında componenta dokumculuk hisselerini satınalma işleri ile görüşmeye başladık diye açıklarsa şaşmam.kendi hissesini yukarı taşımak için harika bir ortam yaratır )))))))))) oradan gelen para ile firmayı alır )))))))))))))))))))))))))
    merhaba spek kardes rıza nasıl saglıgı yerındemı

6. Esas

yüksekden çakdılar yine malı atlayan ky ye yazık

Duhul
    Feb 2012
    İkamet
    Çaycuma
    Gönderi
    1,331

Esas

Alıntı Originally Posted by plossive Yazıyı Oku
    yüksekden çakdılar yine malı atlayan ky ye yazık
    bu adamın kaatlarının yanından bile geçilmez . parayı fabrikayı çalıştırıp değil burada adam çarpıp kazanmaya çalışan ve bunuda en alasından yapan bir üçkaatçı bu Kel Rıza YTD

Esas

Alıntı Originally Posted by atilgan67 Yazıyı Oku
    bu adamın kaatlarının yanından bile geçilmez . parayı fabrikayı çalıştırıp değil burada adam çarpıp kazanmaya çalışan ve bunuda en alasından yapan bir üçkaatçı bu Kel Rıza YTD
    Ya kardeşim almıyorsunuz madem alanın kafasında karıştırmayın. Bak dün bir arkadaş bu forumda korktuğum için hemen satım çıktım diyordu. Sizlere kötüleme vazifesimi verdiler. Ydt değildir.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 765/815 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •