Sayfa 96/96 İlkİlk ... 4686949596
Arama sonucu : 768 madde; 761 - 768 arası.

Konu: UTPYA - Utopya Turizm İnşaat İşletmecilik Tic.A.Ş

Duhul
    Feb 2015
    İkamet
    BORSA VEGAS
    Gönderi
    158

Esas

Ayı baskın bir halde hisse duruyor.Çok durdu 2.29-30 aralığında..Yön bulmada kararsız..ne yapacağını oda bilmiyor..Olumsuz bir durum hakim bana göre,teknik iyi olmasına rağmen..
    Hacimsiz,zevksiz bir seyir halinde...Şahsım yakında fatiha okuyacak kendisine

Duhul
    Feb 2015
    İkamet
    BORSA VEGAS
    Gönderi
    158

Esas

Boş hareket silsilesinin yine aynısını yapıp 2.29 -2.36 arası, 2.29 mu kapatacak, yoksa alıp başını gidecek mi..İzleyip göreceğiz..Hacim yine eminönü esnaf hacmi,, çok düşük.

Duhul
    Feb 2015
    İkamet
    BORSA VEGAS
    Gönderi
    158

Esas

Bu hisse bazlı izlememi sürdürüyorum..Alan alması için, satması da önemli; ancak bu hissede kademelerde satamazsınız Hacim yok 2 haftadır..O yüzden şahsım alıma yanaşmadı bu süreçte..
    Endeks bana göre yoruldu artık..O zaman endeksin bu kadar yükselişine sadece 2.29 dan 2.34 e gelerek cevap veren bir hissenin, dönüşte ne yapacağı merak konusu
    İnsanlar bazen kendi ördükleri duvarların altında kalırlar..Bu hisseyi de kim yapıyorsa aynısı ona olacak anlaşılan.İzlemeye ve fikrimi beyan etmeye ara ara devam edeceğim.

Esas

Alıntı Originally Posted by DOSTSOROS Yazıyı Oku
    Bu hisse bazlı izlememi sürdürüyorum..Alan alması için, satması da önemli; ancak bu hissede kademelerde satamazsınız Hacim yok 2 haftadır..O yüzden şahsım alıma yanaşmadı bu süreçte..
    Endeks bana göre yoruldu artık..O zaman endeksin bu kadar yükselişine sadece 2.29 dan 2.34 e gelerek cevap veren bir hissenin, dönüşte ne yapacağı merak konusu
    İnsanlar bazen kendi ördükleri duvarların altında kalırlar..Bu hisseyi de kim yapıyorsa aynısı ona olacak anlaşılan.İzlemeye ve fikrimi beyan etmeye ara ara devam edeceğim.
    neyi beklıyor bu takiptesiniz sanırım öngörünüz nedir ?

Duhul
    Feb 2015
    İkamet
    BORSA VEGAS
    Gönderi
    158

Esas

Alıntı Originally Posted by polat.51 Yazıyı Oku
    neyi beklıyor bu takiptesiniz sanırım öngörünüz nedir ?
    Takibi bıraktım..İstediğim hareket silsilesi oluşmadı..Turizm bu yılda büyük ihtimal kesat geçecek..Zaten şirketin durumu ortada..Yeni krediler peşinde..Benim için bitmiştir..

6. Esas

Kağıt bu rakamda geçici bekliyor hafif yüklenilse rahat enaz %20'si var.Ne kadar bekletebilirsiniz bu seviyelerde?????
    Son düzenleme : muratkara; 09-02-2017 saat: 11:10.

Esas

8. Esas

Utopya Turizm'in vergi dairesine sunulan 2016 yılı 12 aylık zararı 35.039.098 TL

***Açıklanan kar/zarar rakamı Geçici Vergi Beyannamesi'deki tabloda yer
    almaktadır. Tablo SPK mevzuatına uygun hazırlanmamıştır. SPK mevzuatına
    uygun rakamlar ayrıca açıklanmaktadır.***

Sayfa 96/96 İlkİlk ... 4686949596

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •