Sayfa 2/791 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6322 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Pres Matbaacılık Yayıncılık San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    ÜNYE
    Gönderi
    4,966

Esas

4.00 tl mi ÇAPI ne ki 4 Lira oLsun,ah bu çıLgın Türkler

Esas

Valla rasim bey, Bir halka arza girdim ondaki pozisyonumu istediğim fiyata gelince kapatacağım.
    Çok yüklenmemek şartıyla bir miktar... takriben portföyümün %10 u kadar alabilirim fakat
    izahname ve bize sunacağı taahhütler çok önemli... Bilançosunu hatta son 3 yıl bilançosunu incelemek
    lazım.... BABASI SAMAT gibi iyi işler de yapabilir... Makus kader yaşatan HITIT Y gibi saçma sapan
    işler de yapabilir.

Bunu algılamak için izahnameyi bir görmemiz lazım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Ama şirketin web sitesinde şu an güncelleme var... 1-2 güne kadar
    bir bilgiye ulaşamazsam direkt şirketi arar görüşür ulaştığım şeyleri
    burada paylaşırım.

Bol kazançlar

Esas

10-11 Mayıs ta talep toplanıyor.

Esas

Şirketi tanımıyorum ama arzın zamanı mı diye sormak gerekiyor. Piyasa kendine yön arıyor, 4 TL den bunu alanın yönü ne olur acep?

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

hadi hayırlı olsun bakalım... adrenalini seven vatandaşlarımıza çağrı yapılıyor galiba...

Esas

PRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SAN. VE TİC. A.Ş.

Prizma Pres Matbaacılık Yayıncılık San. ve Tic. A.Ş. 10-11 Mayıs 2012 tarihlerinde "İMKB Birincil Piyasa' da Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış" yöntemiyle 4,00 TL fiyattan halka arz edilecektir.

Halka arzda, 3.600.000 TL nominal değerdeki hisse senedi halka arz edilecek olup, halka açıklık oranı % 26,47 olacaktır.

Prizma Pres Matbaacılık Yayıncılık San. ve Tic. A.Ş. için halka arz başvurularınızı Gedik Yatırım'dan yapabilirsiniz ...

Esas

Alıntı Originally Posted by ALKO7FET1 Yazıyı Oku
    Valla rasim bey, Bir halka arza girdim ondaki pozisyonumu istediğim fiyata gelince kapatacağım.
    Çok yüklenmemek şartıyla bir miktar... takriben portföyümün %10 u kadar alabilirim fakat
    izahname ve bize sunacağı taahhütler çok önemli... Bilançosunu hatta son 3 yıl bilançosunu incelemek
    lazım.... BABASI SAMAT gibi iyi işler de yapabilir... Makus kader yaşatan HITIT Y gibi saçma sapan
    işler de yapabilir.

Bunu algılamak için izahnameyi bir görmemiz lazım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Ama şirketin web sitesinde şu an güncelleme var... 1-2 güne kadar
    bir bilgiye ulaşamazsam direkt şirketi arar görüşür ulaştığım şeyleri
    burada paylaşırım.

Bol kazançlar
    sayın ,alko7fet1 , acaba bir bilgiye ulaştınızmı .yorumunuzu bekliyorum .selamlar....

Esas

Elindeki gayrimenkullerin fiyatlarını şişirmiş.

Sayfa 2/791 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •