Sayfa 53/261 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2081 madde; 417 - 424 arası.

Konu: GLRYH Güler Yatırım Holding A.Ş.

Esas

benden aldılar malı 1,03 ten aldık şükür 0,94 ten 1500 zararla kurtuldum.mu diyeyim artık bakacaz.ama hisse yi 0,94 yazdım 10000 lot gerisi kaldı biri hemen zıpladı aldı kalam 7000 demek biri kolluyo hisseyi .öyle bir izlenim vedi.

2. Esas

Kağıt düşüyor kimse yok kağıt hareketleniyor kimse yok nerde bu millet teknik olarak inceleyecek bir üstad var mı acep

3. Esas

spek amca burayı hep mi okuyorsun sen ben yazdım aradan 15 dak gecmeden cevabı imkbden verdin be hayırlı işler

Esas

sermaye azaltımınada sermaye artışınada (bedelli) katılırız 1tl den bedelli vermiyecek ya bu zamanda bundan ballısı varmı bide haziran sonu hedefyo daki gibi birilerine sattık mattık derlermi acep,haziran sonunu bir görelim bugün %7 bana iyi geldi teknikde ben kaçarım diyor hadi hayırlısı...yarın buralar dolacakdır yatırımcı ile bugün sessizce olsada...

yatırım tavsiyesi değildir...

5. Esas

SPEK BUGÜN RESMEN YAZDIKLARIMIZI OKUDU TEŞEKKÜR ETTİKÇE VEFA BORCUNU ÖDEDİ DENİZ YATIRIM 200,000 LOT ALMIS BAYRAM DEĞİL SEYRAN DEĞİL BİR DUYUMU OLAN VAR MI Arkadaşlar satış olabilir mi sizce şirketi satarlar mı acaba

6. Esas

başkent hakkında bir Allah'ın kulu yorum yapmayacak mı wrangler felan uğrasa da bir grafik yorumu yapsa

7. Esas

sayın spek amca yarın %12 si var bunu değerlendir bence. Sana hikaye lazımsa ben sana bir hikaye cıtlatayım başkenti satalım ne dersin

8. Esas

spek amca teşekkür ederim telrardan fakat hala tavan olmadı hızlı girdin yarım kaldı gibi duruyor gerci sen seans sonuna doğru voleyi çakarsın inşaallah allah sana da senin yanındakilere de bol kazanc versin sanırım bu kağıtta bir sen bir ben birde patron var

Sayfa 53/261 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •