Sayfa 2/996 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PKART- Plastikkart Akıllı Kart Iletısım Sıs. San ve Tıc. A.s.

Esas

http://www.google.com.tr/url?sa=t&rc...3LxIV2LXXwS4EQ

eski bir yazı..yukarıdakini görünce geçmişi yadd ettim..

ziyal ailesi A-B-C-D HİSSELERNİ GEMALTO YA SATTI....
    AĞLAYAN YATIRIMCININ ağzına emziği taktı...

ALLAH'A kalmış işiniz..
    hayatım dan plastikkart yazısını çıkarıyorum..böyle bir şirkette.... görmedim.. duymadım.. bilmiyorum artık....

BU ŞİRKETTEN KAZANACAĞIMIZ PARALARI BAŞKA YERDEN DE KAZANIRIZ..

ÖNCE SAĞLIK..

Esas

Nerede bu millet? Niçin buradayız...

3. Esas

hep beraber bekleyeceğiz ... Bunun bir sınav olduğunu düşünün...

4. Esas

Alıntı Originally Posted by sonavcı Yazıyı Oku
    Nerede bu millet? Niçin buradayız...
    sabır sabır

Esas

SPK ya gönderdiğimiz maile cevap gelmiş:

Kurulumuza gönderilen e-posta mesajınızda özetle; Plastikkart Akıllı Kart İletişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin (Şirket) Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) 04.04.2012 tarihinde yayımlanan özel durum açıklamasında konu edilen pay devirlerine ilişkin değerlendirmeleriniz yer almaktadır.
    Bilindiği üzere çağrıya ilişkin hususlar Kurulumuzun Seri: IV, No: 44 sayılı “Çağrı Yoluyla Ortakların Paylarının Toplanmasına İlişkin Esaslar Tebliği” (Seri: IV, No: 44 sayılı Tebliğ/Tebliğ) ile düzenlenmiştir.
    Tebliğ’in “Uyulacak genel esaslar” başlıklı 4. maddesinin birinci fıkrasında “… Herhangi bir kişi veya birlikte hareket ettiği kişiler tarafından, bir ortaklığın yönetim kontrolünün belli bir grup payların iktisabı ile elde edilmesi halinde, ortaklığın diğer grup veya gruplarına dahil tüm pay sahiplerinin haklarını koruyacak şekilde çağrının yapılması zorunludur” hükmü yer almaktadır. Şirket’in konuya ilişkin olarak 06.04.2012 tarihli özel durum açıklamasından da görüleceği üzere devre konu payların iktisabı Rekabet Kurumu iznine bağlı olup, pay devirleri için Rekabet Kurumu’na 20.04.2012 tarihinde başvurulduğu yine Şirket’in aynı tarihli özel durum açıklamasından görülebilmektedir.
    Bu aşamada Rekabet Kurumu’nun pay devirlerine henüz onay vermediği dikkate alındığında, pay devri işlemlerinin tamamlanmadığı, dolayısıyla Tebliğ’in 4. maddesinin birinci fıkrası uyarınca payları devir alan şirketin diğer pay sahiplerinin paylarını satın alma zorunluluğunun henüz doğmadığı anlaşılmakta olup, bu kapsamda payları devralan şirket tarafından henüz Kurulumuza yapılmış herhangi bir çağrı başvurusu bulunmamaktadır.
    Diğer taraftan, şirketlerin sermayesini temsil eden payları arasında grup farklılıkları bulunabilmekte olup, farklı grup paylar arasında imtiyazlardan kaynaklanan fiyat farklılıkları olabilmektedir. Pay alımlarına ilişkin zorunlu çağrı fiyatı, Kurulumuza yapılacak çağrı başvurusu sonrası Tebliğ çerçevesinde yapılacak değerlendirmeler sonucunda belirlenmekte olup, çağrı fiyatının devre konu payların devir bedellerinden farklı olarak belirlenebilmesi mümkündür.
    Bu itibarla, bu aşamada Şirket’in diğer pay sahiplerinin paylarını satın alma zorunluluğu için henüz Kurulumuza bir çağrı başvurusu yapılmadığı dikkate alındığında Şirket’in KAP’ta yayımlanan özel durum açıklamaları ve çağrı sonucu hakkında Kurulumuz Haftalık Bülteni’nin takip edilmesi uygun olacaktır.

Esas

Ne olacak bu işin sonu arkadaşlar yaa, acayip sıkıldım artık. Bir öngörüsü olan var mı?

Esas

anlaşılan buralarda kimse kalmamış nedir millet yoksa sabır bitti mi?

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,862

Esas

2.20 den biraz aldım. kazanmasamda kaybettirmeyeceğini düşünüyorum. ne de olsa çağrı yapılması beklenen fiyattan aldık. benim şahsi öngörüm birkaç ay buralarda sürünüp çağrıdan hisse toplamaya çalışacaklar. sonrasında iyi yerlere gidebilir. nede olsa geleceği olan bir şirket. gemalto ile daha da iyi olabilir. ytd

Sayfa 2/996 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •