Sayfa 11/199 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1585 madde; 81 - 88 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen Köpük Sanayi A.Ş.

1. Esas

Köpükçü kof çıktı...
    Alınmayacak hisselerden ondan kimse yazmıyor.
    Alanıda bezdirir kimseye tavsiye etmem
    Sanki çok primli gibi birde düşüyor....
    Ben zararla satıp kurtuldum olan arkadaşlara sabır..

Esas

Slm megap yatırımcıları... Bu hisseyi bir arkadaşım alınca haberim oldu... Söylenene göre (3.şahıs söylüyor) hisse 2 lerde n8-10 lara gidecekmiş. Takasına baktım Gedik 2. sırada. acaba dedim gediğin daha önce halka arzdan elinde bulundurduğu kağırlar gibi (berkosan ,samat..) operasyonlar olurmu? dedim ancak gedik yavaş yavaş mal çıkıyor gözüküyor. sonra aklıma maymun hikayesi geldi..Eğer ormanda maymunlar bitti ise kağıt kucağımızda kalır ,yok maymunlar yeni toplanıyorsa. biraz değer yapar... en iyi sonucu zaman gösterecektir.
    ytd.

Esas

Alıntı Originally Posted by beydaspor Yazıyı Oku
    Slm megap yatırımcıları... Bu hisseyi bir arkadaşım alınca haberim oldu... Söylenene göre (3.şahıs söylüyor) hisse 2 lerde n8-10 lara gidecekmiş. Takasına baktım Gedik 2. sırada. acaba dedim gediğin daha önce halka arzdan elinde bulundurduğu kağırlar gibi (berkosan ,samat..) operasyonlar olurmu? dedim ancak gedik yavaş yavaş mal çıkıyor gözüküyor. sonra aklıma maymun hikayesi geldi..Eğer ormanda maymunlar bitti ise kağıt kucağımızda kalır ,yok maymunlar yeni toplanıyorsa. biraz değer yapar... en iyi sonucu zaman gösterecektir.
    ytd.
    Arkadaşım operasyon olacakmış diyorsun milletin iştahını kabartıyorsun sonra gedik yavaş yavaş mal çıkıyor diyorsun milletin içini karartıyorsun Böyle bir kağıt operasyona açık bir kağıt zaten bunu herkes biliyor.Ama daha olmadığı kesin,olacağına inanıyorsan gir kağıda madem.Ama lütfen yanlış anlama,burası kurtlar sofrası üçüncü şahısların sözüne itimat edersen köşedeki 3-5 kuşunuda yitirirsin.Kaybedeceksen kendi görüşüne göre kaybetki en azından yarın öbürgün üzüntün daha az olsun derim.Benim kendi düşüncem bu.Herkese bol kazançlar...

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    107

Esas

Alıntı Originally Posted by beydaspor Yazıyı Oku
    ytd.

İyi düşün doğru karar ver. Gerçekten 2 liradan 8-10 liraya gidecek bi operasyon olsaydı senin ,benim, bizim haberimiz olmazdı. Operasyon olduğu doğru olabilir ama olsa olsa hisseyi pazarlama operasyonudur. İlla ki ben risk alıp şansımı denemek istiyorum, 2 liradan arz edilen hissenin 1 liraya düşeceğini veya 4 liraya çıkacağını yaşamak istiyorum dersen kalbinin ve cebinin dayanabileceği küçüklükte bir parayla riski minimize etmekte fayda var diye düşünüyorum.

Esas

Arkadaşlar yakında burası dolacak...ytd.

Esas

2 tl den almayanlar bakalım kaçtan alacak...ytd.

Esas

Alıntı Originally Posted by marimas Yazıyı Oku
    2 tl den almayanlar bakalım kaçtan alacak...ytd.
    Kactan alacak..! Yarin isteyene 2.45 ten dolu mal var..
    J

Esas

Alıntı Originally Posted by browni78 Yazıyı Oku
    Kactan alacak..! Yarin isteyene 2.45 ten dolu mal var..
    J
    nasılsa takas hareketleri günlük verilere kapandı..2 günde vur kaç..bu imkb iyice cozuttu...

Sayfa 11/199 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •