Sayfa 149/199 İlkİlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon
Arama sonucu : 1585 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen Köpük Sanayi A.Ş.

Esas

kar cebe yakışır 76 dan aldıklarımı 84 ten vermişim ister fizana gitsin ister geldiği yere dönsün giderse üzülmem dönerse gene burdayım

Esas

Alıntı Originally Posted by bahadirburhan Yazıyı Oku
    kar cebe yakışır 76 dan aldıklarımı 84 ten vermişim ister fizana gitsin ister geldiği yere dönsün giderse üzülmem dönerse gene burdayım
    Dostum gule gule harcarsin insallah.Ac gozlu olmamak iyidir bencede...

Esas

Alıntı Originally Posted by unicorn_1980 Yazıyı Oku
    Dostum gule gule harcarsin insallah.Ac gozlu olmamak iyidir bencede...
    eyvallah dediğniz gibi tavanı 6-7 kere emir iptalleriyle bozdu spek azcık değişik ondan mütevellit verdim yoksa beklemeye niyetliydim aslında

Duhul
    Feb 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    3,919

Esas

tera sürekli hareketlendiriyor bi anda kademeleri hızla alıp veren hisseye can katan tera,

Esas

Bu kâğıt yarın nasıl hareket eder arkadaşlar. Bi fikri olan var mı

Esas

Alıntı Originally Posted by mbalik Yazıyı Oku
    Bu kâğıt yarın nasıl hareket eder arkadaşlar. Bi fikri olan var mı
    Dostum benim tek ve en buyuk korkum megap 3 tavan yapmadi cok uzun zamandir.Simdiye kadar hep 2. ve 3. tavandan mali dagitip milletin kucagina verdiler tabana kadar nerdeyse.Megap herkesin tavan bekledigi zaman taban,herkesin taban bekledigi bir anda tavan yapabilen bir kagit.Ters kose yapmayi cok sever yani.Kucuk yatirimci 2. tavanda bu kagida hucum ediyor ve malı kucaginda buluyor her seferinde.Bende merak ediyorum ne olur ama bu gun bir arkadasada yazdigim gibi kârı buldunmu maymun istahli olmayip Allah Razı olsun kâr cebe yakışır demeyi bilmeli.Bu sadece Megap icin gecerli degil yanlis anlasilma olmasin.Bizim borsamiz kumar yeri gibi oldugundan Megap gibi butun patron kagitlarinda boyle olmali diye dusunuyorum acikcasi...

Esas

Hayırlı olsun tavanınız...bu sefer ciddi olarak yüklecek herhalde..hareketler onu gösteriyor..ytd...

Esas

dün 0,76 dan girmiştim arkadaşlar, bugün 0.87 den çıktım. kar cebe yakışır derler. Buradan çıkıp orge ye girdim. Allah hayırlısını versin

Sayfa 149/199 İlkİlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •