Sayfa 13/948 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7581 madde; 97 - 104 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.

Esas

1900 lot yazılmıştım,829 lot gelmiş. haydi hayırlısı bakalım.

Esas

--bunlar sabancılar, delikanlı iseler 6 aylık bilançoları işlem görmeden gönderirler....

Esas

İlk 2 gün yükselir sonra bir bakmışsın hisse 4lerde 5lerde geziyor çok gördük böyle halka arzları.

Esas

Alıntı Originally Posted by erdog Yazıyı Oku
    Bu kadar dillenen kağıt elbette gidecektir yinede yatırım tavsiyesi değildir.

bence fazla emin olmamalısın ... piyasa kötüye devam gidiyor. duva edinde açılış günü endeks fazla kırmızı olmasın ... ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by terminator Yazıyı Oku
    bence fazla emin olmamalısın ... piyasa kötüye devam gidiyor. duva edinde açılış günü endeks fazla kırmızı olmasın ... ytd
    zaten tavsiye etmedim kendimde girmedim halkyatırımdan 2 kez aradılar
    tvde reklamları falan dönüyor pek hatırlamam bu tip arz reklamı vs
    neyse temkinli olmak gerekir o açıdan ama bir gün illaki iteceklerdir
    bu fiyatı çok buldum açıkçası...

6. Esas

grubun bu kağıttan ümidi var ,
    halka arzı ciddi bir pazarlamayla sundular
    ilgiyi baştan oluşturdular
    ilk işlem günlerinde de aşağılara salacaklarını sanmıyorum
    ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by basitlik Yazıyı Oku
    Merhaba,

Gittigidiyor, Hepsiburada, Hizlial gibi sitelerin elektronik ticaret sayfalarindan yapilan ticaretle Teknosa, Bmeks, Vatan gibi firmalarin elektronik ticaret sayfalarini karsilastirin.

Sadece internetten satis yapan firmalarin internet sayfalarinin ne kadar iyi oldugunu, magaza +internet den satis yapanlarin internet sayfalarinin ne kadar kotu oldugunu goreceksiniz.

Magazadan elektronik mal satmak nerdeyse karsizdir. Cok ciddi miktarda Dukkan Kirasi, Elektrik, Personel Maasi vs bir suru sabit masrafiniz vardir ilk bastan.

Bu demek degildir ki Teknosa cikip pirim yapmaz kisa vadede. Kisa vadede spekulator neyi kafasina koyduysa onu yapar.

Ama bu kagidi uzun vadeli yatirim amacli tutacagim diyorsaniz, bulundugu sektor geregi internetten yaptigi ciro magazadan yaptigi cirodan daha onemlidir. Ona bakin derim.
    bu yorum gerçekten çok iyi özetlemiş Teknosa'nın durumu hakkında , tekrar tekrar okumanızı öneririm

8. Esas

Hayretle ve şaşkınlıkla teknosanın halka arzını izliyorum birazcık tecrubeye ve bilgiye sahip birisi olarak ALLAH hayır eyler inşallah !...

Sayfa 13/948 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •