Sayfa 2/672 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5372 madde; 9 - 16 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş.

1. Esas

Bedevadan halka arz yaptılar malvarlıkları burakamın enaz 20 katı ederinde.

Esas

10 mayısta işlem görmeye başlamış yazıyor yukarda, fakat ben bakıyorum 2 günlük grafiği var ?
    neden bedava halka arz ettiler sermayesi çok mu düşük
    tavanı 3 67 tabanı 2 19 -2 22 de alıcı bekleyen gözüküyor buna kalp dayanır mı

Esas

Alıntı Originally Posted by moneycash Yazıyı Oku
    10 mayısta işlem görmeye başlamış yazıyor yukarda, fakat ben bakıyorum 2 günlük grafiği var ?
    neden bedava halka arz ettiler sermayesi çok mu düşük
    tavanı 3 67 tabanı 2 19 -2 22 de alıcı bekleyen gözüküyor buna kalp dayanır mı
    Hiç işlem olmuyordu ondan grafik oyle gozukuyor. Bu platformun derinlik kazanması için daha çok beklememiz lazım...

Esas

Bu bizim Ankara daki OSTİM mi pek anlamadım ama... hayır mı şermi ? piyasası oluşup iyi fiyatdan işlem görenler için iyi olsa gerek. bu tip şirketler için tabii hisse toplayıp ele geçirmek isteyenler olursa zor dostum zor...

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,230

Esas

Alıntı Originally Posted by serdar72 Yazıyı Oku
    Bu bizim Ankara daki OSTİM mi pek anlamadım ama... hayır mı şermi ? piyasası oluşup iyi fiyatdan işlem görenler için iyi olsa gerek. bu tip şirketler için tabii hisse toplayıp ele geçirmek isteyenler olursa zor dostum zor...
    2- Merkez Adresi (11.05.2012 15:24:51) Tüm şirketlerin Merkez Adresi bilgileri için tıklayınız
    100. Yıl Bulvarı No: 99/90 9.Kat Ostim- Ankara

Kapsamlı ve büyük bir şirket olarak görünüyor iştiraklere falan da bakınca.

Duhul
    Sep 2010
    İkamet
    made in çorum :)
    Gönderi
    687

Esas

Ben mi yanlış görüyorum %52 lerde artış gösteriyor ?

Esas

hissenin lotu yok arkdaslar adam 123 lot alis girmis hiise tavan yapmis satan bi dertli olur bu hissede alan bi dertli

Duhul
    Sep 2010
    İkamet
    made in çorum :)
    Gönderi
    687

Esas

nasıl yani hiçbişi anlamadım kağıt bir günde %52 artmış şu anda işlem görmüyormu bu kağıt..yani satacak kişi bu fiyattan satamıyor mu?

Sayfa 2/672 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •