Sayfa 3/672 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5372 madde; 17 - 24 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by zulkarneyn Yazıyı Oku
    nasıl yani hiçbişi anlamadım kağıt bir günde %52 artmış şu anda işlem görmüyormu bu kağıt..yani satacak kişi bu fiyattan satamıyor mu?
    bilmeyenler için açıklama yapmak iyi olacak sanırım..

arkadaşlar bu kağıdın işlem gördüğü pazar SİP (Serbest İşlem Platformu) dur..
    burada işlemlerde tek fiyat uygulaması olup (sabah ve öğleden sonra seans açılışlarında ve kapanışlarında tek seferde) %10 luk marj sınırlaması yoktur.. eğer almak istediğiniz ya da satmak istediğiniz fiyattan satış-alış olursa kağıdı alır- satarsınız..

bir arkadaşın dediği gibi kağıt şuan sığ ama geçen günlerde ortaklardan borsada satış için kayıt ettirmeler oldu.. (KAP tan bakılabilir)..

anlayacağınız bu kağıdın içinde bulunduğu pazar itibariyle günlük sınırsız (yanlış biliyor olabilirim) prim ya da düşüş yaşayabilir.. tıpkı ABD borsasında olduğu gibi..

yani ihya da olabilirsiniz, rezil de..
    önümüzdeki günlerde Halk Sigorta da burada işlem görecek..

iyi araştırmak lazım..

Esas

Bu haberın kap `ın sıtesındekı orjınal halı ve eklı dosyalarını gorebılmek ıcın asagıdakı lınk`ı tıklayınız!
    http://www.kap.gov.tr/yay/bıldırım/b...aspx?ıd=202607

kap : ıstanbul menkul kıymetler borsası / [ostım] yenı acılan pazar 10.05.2012 09:06:18

***yenı acılan pazar: Ostım.e, ostım endustrıyel yatırımlar ve ısletme a.s., serbest ıslem platformu, maksımum lot: 5.000, sermaye: 18.000.000 tl, halka acıklık oranı: %90.00, baz fıyat: Serbest marj ***

Esas

666 - 22.05.2012 17:11:19 - kap : Merkezı kayıt kurulusu a.s. / [arclk bucım deva eczyt ostım sarky] borsada ıslem goren tıpe donusum taleplerı
    bu haberın kap `ın sıtesındekı orjınal halı ve eklı dosyalarını gorebılmek ıcın asagıdakı lınk`ı tıklayınız!
    http://www.kap.gov.tr/yay/bıldırım/b...aspx?ıd=205649

kap : Merkezı kayıt kurulusu a.s. / [arclk bucım deva eczyt ostım sarky] borsada ıslem goren tıpe donusum taleplerı 22.05.2012 17:11:15

656 - 24.05.2012 17:19:01 - kap : Merkezı kayıt kurulusu a.s. / [aksue bshev eczyt krdmd ostım sodsn] borsada ıslem goren tıpe donusum talepler
    bu haberın kap `ın sıtesındekı orjınal halı ve eklı dosyalarını gorebılmek ıcın asagıdakı lınk`ı tıklayınız!
    http://www.kap.gov.tr/yay/bıldırım/b...aspx?ıd=205960

kap : Merkezı kayıt kurulusu a.s. / [aksue bshev eczyt krdmd ostım sodsn] borsada ıslem goren tıpe donusum taleplerı 24.05.2012 17:18:56

Esas

son gönderdiğim mesajda borsaya kote ettirilecek hisse sayıları mevcut..
    görülen o ki, ortaklar borsada satacaklar bunları..
    ama kaçtan??

Duhul
    Sep 2010
    İkamet
    made in çorum :)
    Gönderi
    687

Esas

Alıntı Originally Posted by caylak25 Yazıyı Oku
    bilmeyenler için açıklama yapmak iyi olacak sanırım..

arkadaşlar bu kağıdın işlem gördüğü pazar SİP (Serbest İşlem Platformu) dur..
    burada işlemlerde tek fiyat uygulaması olup (sabah ve öğleden sonra seans açılışlarında ve kapanışlarında tek seferde) %10 luk marj sınırlaması yoktur.. eğer almak istediğiniz ya da satmak istediğiniz fiyattan satış-alış olursa kağıdı alır- satarsınız..

bir arkadaşın dediği gibi kağıt şuan sığ ama geçen günlerde ortaklardan borsada satış için kayıt ettirmeler oldu.. (KAP tan bakılabilir)..

anlayacağınız bu kağıdın içinde bulunduğu pazar itibariyle günlük sınırsız (yanlış biliyor olabilirim) prim ya da düşüş yaşayabilir.. tıpkı ABD borsasında olduğu gibi..

yani ihya da olabilirsiniz, rezil de..
    önümüzdeki günlerde Halk Sigorta da burada işlem görecek..

iyi araştırmak lazım..
    çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için sayenizde bi fikrim oluştu +1
    yavaş yavaş bişeyler öğrenmeye çalışıyoruz sizler gibi yardımcı olanlar sayesinde.

Esas

cuma günü 1 lot almıştım, 1 haftalık ekmek param çıktı

Esas

bir günde %52 prim gözküyor tabelada...aceba öylemi...ha varant denen kollu kumar makinasında çoluk çocuğun rızkını sırtlanlara ikrem etmek ha sip de siplemek..serbest işletme piaysasıymış ben böyle borsayı dalay dalamay şikayet ederim..agg borsası...

Esas

bu SİP den piyasayı lütfen sip lemeyin...para kolay kazanılmıyor...

Sayfa 3/672 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •