Sayfa 11/794 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 6351 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör ve Ziraat Makineleri A.Ş.

Esas

TTRAK Seanslık ; SİYAH>MAVİ>KIRMIZI
    Yani kısaca Siyah ham yapar kırmızıyıda maviyide demek istiyiii bu grafik...

Siyahı kırmızı ile mavi ham yaparsa yandı gülüm keten helva

Yatırım tavsiyesi değildir...

Esas

Geçenlerde kafam gene terelelli (zati ne zaman düzgün oldu ki ) dedim ulan Painsiz şu endekse bak bir denesi ralli buldum zannediyor 68000 hedef diyiii öbürüsü kü tatil yapacam deyo 53-54e götürüyor... Şunun bir ederi gideri yok mudur adam akıllı bir trend çizittirde götür en tepeye yada en dibe... Derken böyle bir grafik çizittirmek farz oldu dedim çizittirdim

Şimdi deyolar 67-68 binlere gidiyok diye hikaye trader piyasasının sonuna gedik...
    Endeks karar verecek ya en tepeye gidecek ya en dibe gidecek...
    60000deki endeksi 90bine götüremeyen analizi ben neyleyem...
    60000deki endeksi 30bine götüremeyen düşüşü ben neyleyem...

Neyse ultrasüper geniş kapsamlı hipermanyakus trendlerim der ki bu endeks ya 94000 öpecek ya 30000 öpecek...
    Savaş çıkar barış olur asit yağmurları başlar dünya kasılıp kavrulur bana ne
    Hangi teknik çalışmada gördük Obamanın dişinin kanadığını Merkelin saç stilini değiştirdiğini...

Geçelim bu safsataları Ya herro ya merro çekecek endeks...
    Siyahtan trendler ile takipindeyim nereye kadar giderse artık
    Dipteyim sondayım senetteyim tatildeyim depresyonda değilim gah çıkarım gökyüzüne seyreylerim alemi gah inerim yeryüzüne seyreyler alem beni
    Benden bu kadar tatil dönüşünde bakarım fiyatlara kafa patlatıp saç döktüğüme değmez.

Yatırım tavsiyesi değildir...

formatc Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by painsiz Yazıyı Oku
    TTRAK Seanslık ; SİYAH>MAVİ>KIRMIZI
    Yani kısaca Siyah ham yapar kırmızıyıda maviyide demek istiyiii bu grafik...

Siyahı kırmızı ile mavi ham yaparsa yandı gülüm keten helva
    sayin painsiz tsk ederim guzel paylasimlariniz icin, hep merak ederim bu tahtalarin spekleri sizler bizleri bilinclendirdikce kizip ozel mesaj atip size kizarlar mi

Esas

Alıntı Originally Posted by formatc Yazıyı Oku
    sayin painsiz tsk ederim guzel paylasimlariniz icin, hep merak ederim bu tahtalarin spekleri sizler bizleri bilinclendirdikce kizip ozel mesaj atip size kizarlar mi
    Benim analiz paylaştığım kağıtların spekleri yabancı dilde yazacaklari üçün...
    Speak Turkish der geçerim I don't like beat Turks I love citi and deutsche oh yeah

Elin gavurunun keyfi için İMKB yatırım aracı olmaktan çıkmış Vegastaki bir Kumarhaneye benzemiş.
    Sonra gelip birde şikayetçi mi olacaklar
    Kendileri icat etti bu yeni oyunu kendi düşen ağlamaz...

Zati felsefem bile değişti eskiden olsa...
    Sabrın sonu %99 selamet derdim şimdilerde sloganlarım bambaşka

Mezarlığın karşısında bir kumarhane var bildin mi adı İMKB beni ararsanız ya oradayım yada onun tam karşısında...
    Ağlayarak borsada işlem yapılmaz...

Neyse hayırlısı bakalım tatil tatil tatil ) Ben seviyyiiim tatili...
    Tatilde kafamı dinleyeyim...

Esas

Alıntı Originally Posted by painsiz Yazıyı Oku
    Benim analiz paylaştığım kağıtların spekleri yabancı dilde yazacaklari üçün...
    Speak Turkish der geçerim I don't like beat Turks I love citi and deutsche oh yeah

Elin gavurunun keyfi için İMKB yatırım aracı olmaktan çıkmış Vegastaki bir Kumarhaneye benzemiş.
    Sonra gelip birde şikayetçi mi olacaklar
    Kendileri icat etti bu yeni oyunu kendi düşen ağlamaz...

Zati felsefem bile değişti eskiden olsa...
    Sabrın sonu %99 selamet derdim şimdilerde sloganlarım bambaşka

Mezarlığın karşısında bir kumarhane var bildin mi adı İMKB beni ararsanız ya oradayım yada onun tam karşısında...
    Ağlayarak borsada işlem yapılmaz...

Neyse hayırlısı bakalım tatil tatil tatil ) Ben seviyyiiim tatili...
    Tatilde kafamı dinleyeyim...
    bende traktörümle tatile gidecektim traktörüm arıza yaptı.
    dağ başında yalnız kaldım servisi çağırdım traktörümü bakıma aldılar 2-3 aydır . traktörüm ne zaman bakımdan çıkarsa bende tatile gideceğim

gel vatandaş gell
    bul karayı al parayı
    bul karayı al parayı

Esas

kişisel tahminim ; temmuz ortasında 32 ye bir selam çakıp mehteran takımıyla tekrar 29 lara.. bayramdan sonra 36 lara gelir

7. Esas

Alıntı Originally Posted by serenad Yazıyı Oku
    kişisel tahminim ; temmuz ortasında 32 ye bir selam çakıp mehteran takımıyla tekrar 29 lara.. bayramdan sonra 36 lara gelir
    Bu suriye olayını bahane ederlerse 32 leri görmeden tekrar 26-27 leri görebilir. yarın belli olur bu.

8. Esas

Bu olayın üstüne birkaç kötümser olay eklenirse 54.000 e geri çekilebilir. dikkat etmek lazım.

Sayfa 11/794 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •