Sayfa 3/794 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6351 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör ve Ziraat Makineleri A.Ş.

Esas

28.80 direncini daha devirememiş bu çok ayıp
    2 ile 3 gün arasında sert hareketler görüyorum bu kağıtta cadının kapsülünden baktım

Yatırım tavsiyesi değildir...

Esas

Alıntı Originally Posted by painsiz Yazıyı Oku
    28.80 direncini daha devirememiş bu çok ayıp
    2 ile 3 gün arasında sert hareketler görüyorum bu kağıtta cadının kapsülünden baktım

Yatırım tavsiyesi değildir...
    tam satıyordum senin yazın üzerine 3 gün daha beklicem ..
    Bıktım bu kazma hisseden

Esas

kağıdın sert hareketle çıkış sırası geldi ama bir sebep var çıkmıyor. bende anlamadım. bilanco cokmu kotu gelecek acaba

Esas

son açıklanan teşvif sisteminde otomotiv sekteründe motor üreten firmalara ayrıca bazı yeni destekler yapılacagı açıklandı ttrak hepinizin bildigi gibi traktör motoru üreten tek firma

Esas

ya endeks kasım sonunda 52000 seviyesindeydi ve yanlış hatırlamıyorsam 29,50 lerdeydi. şimdi 59000 de 28 seviyesinde bir terslik var. sektor bitmedi. ciddi ihracat var. içerdede satışlar düştü ama az düştü.

Esas

bir grubun mal çıktığını biliyorum. hatta kağıdı 30 lardan 26 lara düşüren ingiltere kaynaklı bir fon çıkışı idi. o çıktı artık toparlanman lazım. yalnız koçun kağıtlarına karşı bir tedirginlik var sanki , şirket hisselerinden ciddi çıkış var gibi. bir arçelikte sorun yok para girişi var. nedendir merak ediyorum. ama sıra traktorde

Esas

Endeks grafiği ; 59900-60300 bölgesinde sıkıntı çıkmazsa temiziz...
    Sıkıntı çıkarsa tatile giderim ))

Endeksin rakamsal indikatörü Garan ; 6.74 dirençte sıkıntı çıkmazsa bir 7.00 lira seviyesine gideriz...
    6.44teki onurlu ve gururlu mücadelemizden alnımızın akı ile çıktık şimdilik öyle gözükmekte...

Dolar, dolar mı dolmaz mı ; 1.78li rakamdaki desteği çalışmazsa bayır aşağı yardırıyor koçum benim 1.73 desteğine çekilse ne keleş olmaz mı Yinede 1.78 rakamındada temkinli oluyorum her hal ve karda iplerin elimde olmasını severim...
    Birde şu ekonomi kanalları dolar artık düşen trendde derse dikkatli olurum çok işime yarıyorlar grafiklerden iyi olmasınlar
    Çok şekil insanlar psikolojik manipülasyon ve psikolojik spekülasyon makinesi ekonomi kanallarımız sizler olmasanız niceydi halim

TTRAK ;

28.80 direnciyle ince bir muhabbetimiz oldu bugün.Hayırlısıysa yarında indiriveririz direncimizi ve kırmızının 31.50-32.00 seviyelerine doğru yardırır gideriz...

Piyasa çok sıkıcı hep bildiğimiz teraneler biraz dikkat birazda olayları doğru yorumlamak hepsi bundan ibaret...
    *** Eğer tepkiyse 60000 seviyesinden 54000e sert bir düşüş arkasından Eylülde ralli...
    *** Eğer ralliyse severim ralliyi ralli ise trend takip et uygun noktalara senet taşı aldığın gibi sat düşüş bekle filan aynı muhabbetler...

+++ Kaldırın bu Palayı yenisini getirin
    Pala Pala deyip duruyorlar bende baya kompleks bir mekanizma filan zannettimdi adamın don lastiğine kadar analiz attık gerisini piyasa yazacak pardon Pala yazacak

Karışan eden olursa alo deyin geliriz vesselam selametle
    Teh yatırım tavsiyesi değildir...

Esas

Alıntı Originally Posted by zodiac119 Yazıyı Oku
    bir grubun mal çıktığını biliyorum. hatta kağıdı 30 lardan 26 lara düşüren ingiltere kaynaklı bir fon çıkışı idi. o çıktı artık toparlanman lazım. yalnız koçun kağıtlarına karşı bir tedirginlik var sanki , şirket hisselerinden ciddi çıkış var gibi. bir arçelikte sorun yok para girişi var. nedendir merak ediyorum. ama sıra traktorde
    Kardes bir grubun ciktigini biliyordun da niye o zaman bu bilgiyi bizle paylasmadin? Belki onlarca kucuk yatirimci pahali fiyattan girmez sana dua ederlerdi.
    Bir grubun ciktigini biliyorsan koc grubundan niye ciktiklarini da biliyorsundur. Paylasirsan seviniriz.

Sayfa 3/794 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •