Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 91 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Soru cevap

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Esas

Öncelikle tüm katkıların için teşekkürler sayın autotruble. Senin bakış açında kağıdın direnç kırmasının ve hacmin önemli olduğu bugüne kadar yaptığın yorumlardan anlaşılmakta. macd ve sto harici pek fazla indikatör kullanmadığınıda belirtmiştin daha önce. Merak ettiğim ise şu. Senin için önemli olan grafik periyotu nedir ve kullandığın ortalamalar nelerdir?
    Saygılarımla....

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,731

Esas

Alıntı Originally Posted by stetner Yazıyı Oku
    Öncelikle tüm katkıların için teşekkürler sayın autotruble. Senin bakış açında kağıdın direnç kırmasının ve hacmin önemli olduğu bugüne kadar yaptığın yorumlardan anlaşılmakta. macd ve sto harici pek fazla indikatör kullanmadığınıda belirtmiştin daha önce. Merak ettiğim ise şu. Senin için önemli olan grafik periyotu nedir ve kullandığın ortalamalar nelerdir?
    Saygılarımla....

Hayırlı olsun dost;

Bende bu soruyu merak ediyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by stetner Yazıyı Oku
    Öncelikle tüm katkıların için teşekkürler sayın autotruble. Senin bakış açında kağıdın direnç kırmasının ve hacmin önemli olduğu bugüne kadar yaptığın yorumlardan anlaşılmakta.

macd ve sto harici pek fazla indikatör kullanmadığınıda belirtmiştin daha önce.

Merak ettiğim ise şu. Senin için önemli olan grafik periyotu nedir ve kullandığın ortalamalar nelerdir?
    Saygılarımla....
     Alıntı Originally Posted by merdem Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun dost;

Bende bu soruyu merak ediyorum

İlk bold edilen kısım için yukarıdaki cvbım yetrli olur.

Comic sans olan kısım ise; Macd trend takipçisidir kontrol amaçlı kullanırım macd ile işlem yapam sadece kontrol ederim;ama macd sağlam bir trend takipçisidir...Başka aaçla ben kullanmam. Sto ise hiç mi hiç kullanmadım açmadım bakmadım. Yine de sto için benim yazdıklarımın ortak özellikleirnin 80etrafındaki br değere denk geldiği tespiti başkaları tarafından yapıldı. Demekki stoda 80değerleri benim bakış açımda önemliymiş dedim bende

Son bold ettiğim kısım bundan sonraki msjda olacak.

4. Esas

hayırlı olsun

Esas

Sayın AutoTruble,

Yeni sayfanız hayırlı olsun, izliyoruz...

Esas

Hayırlısı olsun Svg.autotruble en iyisini yaptın inşallah hepimiz faydalanırız değerli bilgilerinden ve sorular harici, bir iki nüans püf noktada sıkıştırırsan araya seviniriz, saygılar, kolaylıklar.

Esas

Alıntı Originally Posted by DİEGO Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun Svg.autotruble en iyisini yaptın inşallah hepimiz faydalanırız değerli bilgilerinden ve sorular harici, bir iki nüans püf noktada sıkıştırırsan araya seviniriz, saygılar, kolaylıklar.
    Sevgili Diego; bunu ara ara yapmaktayım düzenli olarak aslında. Dün en son gözgezde bu yönde açıklamalarım oldu. İnsanlarımız sihirli değnek vs bekliyorlar sorun burada. Yoksa notlar alarak norları söylemleri konuşulanları başarıları açıp inceleyerek(anlamaya çalışarak) insan kendi kendine öğrenebiliyor. Babo agabey bir analiz yaptığında çektiği çizgilerini vadelerini bakış açısını vs ile kendiminkiyle karşılarştırırım gibi bi yol izlenmeli daha çok. Dediğim gibi şu ana kadar yazdığım yazıların içerisinde bu tipte püfleri veren birçok msjım var aslında sadece not almayan anlamaya çalışmayan ve e bize öğret diyenlerde var slmlar

Esas

Bu da takibimde...

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •