Sayfa 11/18 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 144 madde; 81 - 88 arası.

Konu: UZERB - Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş.

Esas

Arkadaşlar bu teknik konuları iyi anlayan birileri toplantı sonuçlarını, ilgili madde değişiklik teklifleri, İlhan Erem beyin alım satımlarını yorumlarsa (Ne anlama geldiğini) sevinirim. Merit otel gibi işlem görme durumumuzun değişme olasılığı nedir? 19.85 maliyetli arkadaşlar ver. Mesela ben 14.4 maliyetliyim. Herhalde kumar oynasam bu kadar kaybederdim. Hatta ilginç bir şey paylaşayım size. Ben garanti bankasından oynuyorum ve 1992'den beri borsadayım. Çarşamba günü serbest marjda alım yazdırdım. Gelmedi. Sonra seans kapadıktan sonra cep telefonundan girdim 1.07'den gelmiş. Ancak bugün normal bilgisayardan girdim. 1.19 dan gelmiş görünüyor.Anlamadım gitti. Ama bir şey de ispatlayamıyoruz. İlginç bir durum....

Esas

Alıntı Originally Posted by tokmakk Yazıyı Oku
    herif ky nin eline mal sokmaya çalışıyor başka bir şey değil
    karektersiz dolandırıcı herifler peeeehhhhhh

Esas

şu an bu hisse dip seviyelerde yakın zaman da uzun vadeli düşünenler için bence buralar alım fırsatı dır....

4. Esas

1.12 maliyetten 20000 lot aldim hayirli olsun

Esas

Alıntı Originally Posted by steadfast Yazıyı Oku
    bu kadar kağıdı nedecen kardeş...bunlar kesesinden yemeye başlamış.....boyalarını internetle değişmişler.....herhalde 2000 demek istediydin....

Esas

Alıntı Originally Posted by steadfast Yazıyı Oku
    hayrını gör..bizim elimizde patladı..bu tahtayı halka açanlara ne demek lazım..adam acımasız ..suç bizde .............

Esas

şirket yönetimi acaba kaç yıl daha ulusal pazara geçmek için bir başvuru yapmamayı düşünüyor.....bu pazarda ne alıcı var ne satıcı 3000 lotla tavanda yaparsın tabanda..............

Esas

***UZERB***UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.( Finansal Duran Varlık Edinilmesi )

***UZERB***UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.( Finansal Duran Varlık Edinilmesi )

Ortaklığın Adresi : AYDINLI MAH.BİRLİK OSB.BATI CAD.5.SOK.NO:1 TUZLA/İSTANBUL

Telefon ve Faks No. : TEL:0216 593 02 03 FAKS:0216 593 02 11

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : TEL:0216 593 02 03 FAKS:0216 593 02 11

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : 06.09.2013

Özet Bilgi : İŞTİRAK ALIŞI

Edinime İlişkin Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 06.09.2013

Edinilen Finansal Duran Varlığın Ünvanı : ANADOLU GİRİŞİM TELE ALIŞVERİŞ REKLAM VE PAZARLAMA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Edinilen Finansal Duran Varlığın Faaliyet Konusu : TELE MARKETİNG

Edinilen Finansal Duran Varlığın Sermayesi : 1.450.000.-TL

Finansal Duran Varlığı Edinme Yolu : İŞTİRAK

İşlemin Tamamlandığı/Tamamlanacağı Tarih : 06.09.2013

Edinme Koşulları : İŞTİRAK SATIŞINDAN ELDE EDİLEN FONUN KULLANIMI

Edinilen Payların Nominal Tutarı : 531.280

Beher Payın Alış Fiyatı : 7.35

Toplam Tutar : 3.904.908.-TL.

Edinilen Payların Finansal Duran Varlığın Sermayesine Oranı (%) : %36,64

Edinimden Sonra Finansal Duran Varlıktaki İştirak Oranı (%) : %65,2

Edinimden Sonra Sahip Olunan Oy Haklarının Finansal Duran Varlık Toplam Oy Haklarına Oranı (%) : %65,2

Edinilen Finansal Duran Varlığın Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Mali Tablosundaki Aktif Toplamına Oranı (%) : %37,7

Ortaklığın Faaliyetlerine Etkisi : FİNANSAL DURAN VARLIK'A YAPILAN SATIŞLAR 2012 YILI TOPLAM CİROSUNUN %66'SINI OLUŞTURMAKTADIR

Çağrıda Bulunma Yükümlülüğünün Doğup Doğmadığı : Hayır

Çağrıda Bulunma Yükümlülüğü Doğuyorsa Muafiyet Başvurusu Yapılıp Yapılmayacağı : Hayır

Satan/Devreden Kişinin Adı/Ünvanı : MUSTAFA ÖZHAN EREM

Ortaklığın Satan/Devreden Tarafla İlişkisinin Niteliği : YOK

Finansal Duran Varlığın Değerinin Belirlenme Yöntemi : İNDİRGENMİŞ NAKIM AKIM YÖNTEMİ

Değerleme Raporu Düzenlenip Düzenlenmediği : DÜZENLENDİ

Değerleme Raporu Düzenlenmediyse Nedeni : YOK

Değerleme Raporu Sonucu Bulunan Tutar : 10.643.398.-TL.

İşlem Değerleme Raporundaki Sonuçlara Uygun Gerçekleştirilmemişse/Gerçekleştirilmeyecekse Gerekçesi : İŞLEM DEĞERLEME RAPORU SONUÇLARINA GÖRE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

EK AÇIKLAMALAR:

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

BIST

(20/09/2013 - 15:14:51)

Sayfa 11/18 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •