Sayfa 2/370 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2959 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz San. ve Tic. A.Ş.

Esas

Alış 100 satış 0 bu neki

Esas

Alıntı Originally Posted by ozerr Yazıyı Oku
    biraz inceledim yaklaşık 6 ay once verusa girişim sermayesi özelleştirme idaresinden dolar bazında ama tl karşılığı 1 hisse başına yaklaşık 7 tl den almış. şu an borsada 1 hisse 22,13 tl hisse başına referans fiyat belirlenmiş. verusa mı ucuza almiş şu an ki fiyatmı pahalı veya bir anlayamadım.

ytd
    evet çok iyi bir vole...bugün satışı var arkadaşlar 7 tlden almış,22 tl den halka arz demiş, şu anda kağıt 58 tl...(dikkat derim;kağıtı özelleştirme idaresinden 7 tl den alan Verusa girişim aynı zamanda Ericom,anel telekom ve öellikle Gentra şirketlerininde ortağı)

3. Esas

Şu anki ağırlıklı ortala ile 2. seans kağıdın TAVANI : 55,90 Tabanı : 45,70
    Yani tavanı bile şu anki fiyattan daha düşük olacak. Şu anki Fiyatı : 58,50

Esas

peki bu hisseyi 22,13 ten alan olabildimi ?
    bu alış satışları kim yaptı ki ?

Esas

Kaç yıldır denızlıde yaşıyorum ılk defa duydum bu fırmayı

Esas

Alıntı Originally Posted by barbarose Yazıyı Oku
    Kaç yıldır denızlıde yaşıyorum ılk defa duydum bu fırmayı
    Acıpayam Seluloz Sanayi yaklaşık 40 yıldır faaliyette, çok ortaklı bir şirket, geçen sene özelleştirildi.

Esas

Alıntı Originally Posted by @umut@ Yazıyı Oku
    Sayın yöneticiler konu neden moderasyonlu blümde açıldı merak ettim. Ben de bir Acıpayamlıyım. Bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılarımla.
    umut kardeş Acıpayamlıyım demişsiniz acıselsanın olduğu yerlerde arsa fiyatları ne durumdadır. bu konuda bir bilgi alabilirmiyiz. gercek ederini bulabilmemız açısından.

8. Esas

acıpayam ovasında antalya denizli yoluna yakın ama sıfır değil çok para edecek bi arsası yok

Sayfa 2/370 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •