Sayfa 1585/1585 İlkİlk ... 5851085148515351575158315841585
Arama sonucu : 12677 madde; 12,673 - 12,677 arası.

Konu: Sistematik Soygun Teşebbüsleri.. √

Esas

yeni topik açılmıştır aşağıdaki linkten son gaz devam

http://www.hisse.net/forum/showthrea...5#post10108055

2. Esas

indr-jel

2 gün önce Taner in topiğine yazmıştım ama silmişler malesef
    Al sinyali geldi,düşüş alım fırsatı diye.
    Herkesin 66da ancak trene binebileceğinden 61 den 73-74e kadar 12-13 bin puan prim yapabileceğini
    Ve 4 bin puan alanın kendini karda sayacağını
    İyi traderim diyeninde % 50 sini ancak alabileceğini
    Zaten 1/3 kısmının geçtiğini ve ben 63,5 ta trene bineceğimi ve 9000 puan almak için hedefim olduğunu
    yani çıkışın 2/3 ünü almaya çalışacağımı ve aslında sinyal belli olmadığından 63,5 tan girsem bile full kazançlı olacağımı yani hepsini almış olarak sayacağımı söylemiştim

Büyük çoğunluk ve ekseriyeti 66 dan dahi çekinerek gireceği 70 geçirmeden gemiyi terkedebilme ihtimali yüksek olduğunu
    ben ise şimdi 63,7 ful LONGum ve bist30 da en az 10 000 alınca tekrar SHORT gemisine bineceğim

Ve demiştimki sadece beyin dağarcığı gelişsin inanmak zorunda değil kimse
    Bu devirde üstadım diyen bile yanılıyorken...

Gene söylüyorum kimse inanmasın,

SHORTçular ve AYIlar komaya girmeye az kaldı,
    pala narkozu verdi uyutacak ve operasyon başlayacak.
    KY kendine gelince 70 ve üstünde bulacak kendini..
    geçmişi unutup çıkış yeni başladı daha deyince o sersemlikte pala tekrar verecek narkozu

Alıntı Originally Posted by indr-jel Yazıyı Oku
    14 şubat yazmışım bu yazıyı..
    Devammm.....
    Ne değişti.63,7-61,2:2,500 puan vob 3 bin..
    o günden bu güne 17-18 gün oyaladı...
    Şimdi de ben oyalayacağım ayuları 17-18 gün
    Felekleri şaşacak....73-74 (-1 ya da 2) farkedebilir..61 ne demek ..bize her yön trabzon..dön dolaş 4 keredir trabzona takıl.
    Zaten bir ihtimal daha var 5. defa trabzona gelirse samsuna kadar yolu var..

şimdilik şırnaka kadar gitmem lazım,işim var da...
    .................................................. .........................

Esas

Gunaydin herkese indr-jel gibi dusunuyorum bakalim neler olacak......

Esas

Alıntı Originally Posted by platones Yazıyı Oku
    yeni topik açılmıştır aşağıdaki linkten son gaz devam

http://www.hisse.net/forum/showthrea...5#post10108055
    Yeni topik açılmıştır...

5. Esas

Alıntı Originally Posted by antiilluminati Yazıyı Oku
    sayın batık
    şu anda abd-rusya-türkiye ittifakıyla küresel sermaye arasında meydan savaşı var. 2 sene önce can kuzu sarmaş dola olan almanya rusya ne olduda 2 senede düşman oldular. küresel sermayenin almanya üzerindeki etkisi diyebiliriz buna. ukrayna olaylarında açık seçik almanyanın etkisi söz konusu. bu olaylar başladığında rusya karşı cevap vererek hamburgta olaylar çıkardı. dediğiniz gibi olayların ilk sebebi enerji koridoru. abd afganistanı işgal ederken tek amacı vardı. buda orta asyadaki enerji havzasını kontrol etmek. burdaki enerjiyi afganistan-hindistan üzerinden uzakdoğu ve abd ye., rusya ve ukrayna üzerinden avrupaya götürmekti. burdaki amaç küresel sermayenin enerji havzası kontrolü sağlamak ve enerjiyi ucuza maletmekti. fakat putin hesaplarını bozdu. enerji hatları üzerinde tekel oluşturarak avrupaya pahalı gaz satmaya dev am etti. önce gürcistan sonrada ukrayna putinin kontrolünden çıkarılmak isteniyor. eğer gürcistan ve ukraynanın kontrolü sağlanırsa rusyaya gerek kalmayacak. rusya enerji kontrolünü yitirecek. rusyanın buna kolay teslim olacağını beklemek ahmaklık olur. ikinci olay euro/dolar paritesi. abd beklenenden hızlı toparlanıyor. avrupa ise beklediği toparlanamıyor. toparlanabilmesi için euronu değer kaybetmesi lazım. avrupa topyekün saldırya geçti. önde 1,3840 ve 1,3930 rakamları var. bu rakamlar geçilirse paritenin hedefi 1,43-1,44. fakat bu sefer abd için kötü. kırım gerginliğinin arkasında bu var. abd paritenin aşağıda gitmesini istemiyor. uzun zamandır olduğu gibi 1,35-1,37 arasında dalgalanma abd nin hedeflerini ulaşılabilir kılacak. rusya ve türkiye dünyanın son kalesi. buralarda düşerse tek dünya devleti için artık geriye hiçbir birşey yapmalrına gerek kalmayacak:
    DÜNYANIN EN BÜYÜK İSLAMİ GÜCÜ: RUSYA
    http://halitsari.blogspot.com/2012/0...-rusya_30.html
    AYET VE HADİS IŞIĞINDA TÜRKİYE VE ORTADOĞU’NUN GELECEĞİ 1
    http://halitsari.blogspot.com/2012/0...urkiye-ve.html
    yazdığım 1,3840 rakamı geçildi.1,3930 geçilirse önemli bir atak gelebilir. şu anda parite 1,3870 lerde. bu Avrupa ve japonyaya yarar. parite için bugün abd verileri belirleyici olacak diye düşünüyorum. dikkat çekmek istediğim diğer husus. doların türk lirası karşısında değer kaybının güdük kaldığını düşünmekteyim. buda ayrıca dikkat çekilmesi gereken konu

Sayfa 1585/1585 İlkİlk ... 5851085148515351575158315841585

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •