Sayfa 3/838 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6701 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone Sabancı Lastık San.Ve Tic.A.Ş.

Esas

Ortalık bayağı bir sakinleşmiş durumda bence bu iyiye işaret...
    dün çok büyük bir hacim vardı ikinci seans yukarı gidebilir bana göre...
    1,5 senedir ezberledik artık hareketlerini...7 lere kadar bir tepki gelir diye düşünmekteyim...

ytd...

Esas

Alıntı Originally Posted by Rusty Yazıyı Oku
    Bölünmeden önce 140 -150 ederdi hadi bilemedin 200...200 ü bölünme miktarı olan 41 e bölersek 4.87 gibi bir fiyat buluruz...Hala uçacak kaçacak diyenlere,geleceğini bu hisseye bağlayanlara bir hesap...
    Allah aşkına bu kadar basit düşüncelerinizi buraya yazmayın.. Be arkadaşım anlaşılan sende bu kağıttan yok ...Zaten burada yenisin belli....Burada ki arkadaşlar yani bu hisseyi alanlar fiyatının ne olduğunu nereden geldiğini bedelsiz bölüneceğini bu oranın 41 olduğunu tam tamına 100.000 kere yazmıştır.. Her şeyin yanlış burada olman buraya yazı yazman sallaman bile yanlış..Bu kağıt 3.xx lerden bölündü ...Ha demeliydin ki bölünme haberinden önce 200 lerdeydi o zaman doğru yazmış olurdun..O kadar basit düşünüyorsunuzki buraya bir yazı yazayım da fotoğrafım görünsün diye ...Yani sizin gibilere ne denir yazamıyorum..Neymiş buymuşta 41 e bölününce bu olumuşta buraya bel bağlamayında ...Ne acemice yazılar bunlar ...Yani kağıt bölün dü diye yükselmesi yasakmı .. Bu firma 6. ve 9 aylıklarda yüksek oranlı kar açıklarsa yükselmesi yasakmı...Allah aşkına sen ve senin gibilere yalvarıyorum bu kadar basit düşüncelerinizi bari bu topicte yazmayın..

Kal sağlıcakla

3. Esas

Alıntı Originally Posted by Rusty Yazıyı Oku
    Bölünmeden önce 140 -150 ederdi hadi bilemedin 200...200 ü bölünme miktarı olan 41 e bölersek 4.87 gibi bir fiyat buluruz...Hala uçacak kaçacak diyenlere,geleceğini bu hisseye bağlayanlara bir hesap...
     Alıntı Originally Posted by apranaxali Yazıyı Oku
    Allah aşkına bu kadar basit düşüncelerinizi buraya yazmayın.. Be arkadaşım anlaşılan sende bu kağıttan yok ...Zaten burada yenisin belli....Burada ki arkadaşlar yani bu hisseyi alanlar fiyatının ne olduğunu nereden geldiğini bedelsiz bölüneceğini bu oranın 41 olduğunu tam tamına 100.000 kere yazmıştır.. Her şeyin yanlış burada olman buraya yazı yazman sallaman bile yanlış..Bu kağıt 3.xx lerden bölündü ...Ha demeliydin ki bölünme haberinden önce 200 lerdeydi o zaman doğru yazmış olurdun..O kadar basit düşünüyorsunuzki buraya bir yazı yazayım da fotoğrafım görünsün diye ...Yani sizin gibilere ne denir yazamıyorum..Neymiş buymuşta 41 e bölününce bu olumuşta buraya bel bağlamayında ...Ne acemice yazılar bunlar ...Yani kağıt bölün dü diye yükselmesi yasakmı .. Bu firma 6. ve 9 aylıklarda yüksek oranlı kar açıklarsa yükselmesi yasakmı...Allah aşkına sen ve senin gibilere yalvarıyorum bu kadar basit düşüncelerinizi bari bu topicte yazmayın..

Kal sağlıcakla

Alıştık artık herkes ne istiyosa yazıyor... Sallamak parayla değil ya) İlginçtir bide hissede olmayanların bizden çok yazması anlamadım nasıl iş bu kaybeden biz konuşan onlar ne inip çıkıyo onlara anlayamadım... Sanırım tatmin olmakta sorun yaşayanlar burada insanlarla dalga geçip ve zevk yapıp tatmin olmaya çalışıyorlar...
    Bu arada forumu takip eden sayısı baya azalmış görünüyor....

Esas

fırtına öncesi sessizlik sanki ,üstatlar yok,ben demişticimler yok,uçacak kaçacak diyenler yok ,teknikçiler yok hayır olur inşallah...

Esas

Bedelsiz sevdası gibi subjektif gerekçelerle yatırım yapmam...Ali ağaoğlu brisayı yazmış, bul biryerden oku kardeşim, eğitim şart..Polemiğe girmek istemiyorum o yüzden cevap yazma lütfen,yazarsan da tanımadığın insanlara hakaret eder tarzda laflar etme...
    Ben brisanın 6,9 aylıklarda da fazla kar edeceğini zannetmiyorum ayrıca,malum bu sene otomotiv satışları geçen senenin altında seyrediyor.Sen diyorsan ki karlılık geçen seneden daha iyi olacak,o zaman anlat nasıl olacağını biz de öğrenelim...

6. Esas

netaş ...
    169
    176

bu dirençlerin birinden satış yerse

brisa ya yarar ...

Esas

Çok yazıldı borsayı çok az bilenlerin bile bildiği...Kış lastiği kanunu karlılığı artırabilirmi bu sene tüm araçlar kış lastiği almak zorunda olusra....Bi hesap yapın bakalım...
    Eğitim şart

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Esas

305 milyon sermaye ile her sene 100 milyon net kar yazsa,6 lira fiyattan 19f/k lara gelir.Rakamları kaba olarak aldım.Neresinden baksanız bu hisse en az %50 pahalı arkadaşlar.Ama burası borsa,her hisse reel değerinden işlem görecek diye bir şey yok.Daha doğrusu değerinin olmasına da gerek yok.İstinye pistinin heyecanını çıkarmaya bakın...

Sayfa 3/838 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •