Sayfa 101/120 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 960 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ASCEL - Asil Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Sende de Allah razı olsun...daima doğruyu yazdığın için...

Alıntı Originally Posted by kungfucu Yazıyı Oku
    Günler önce ascel hissesini kötüleyip 5-7 aralığına gelecek balat dirit uçacak dirit % 100 prim yapacak deyip millete sattırıp dirit aldıranlar dünden beri dirit taban bugünde taban 3.09 ve balatta tabana devam etmekte millet zararda burada. Ascelde satanlar zararda bunların sözünü dinlemeyenlerde şu an karda ascel 13.40 tavan arkadaşa tavan kapak olsun bari. Demekki burada her yazılana göre alış satış yapmamanın doğru olduğunu bir kere daha ispatlamış olduk değilmi arkadaşlar. Her gaz verenin gazına gelmemek lazım. Sonra böyle ters köşelerle karşılaşırsınız sizde şaşakalırsınız. Ben size kesinlikle ascel alın falanda demiyorum günlerdir yazılan yazıların insanları nasıl ters köşe yaptığını yanlış yönlerdirdiğini isbatlamaya çalıştım sadece o kadar. Buraya rakamlar yazarak insanları yanlış yönlendirerek insanların vebalini alarak nereye varacaksınız. Yazık değilmi bu insanlara zaten çok riskli bir platforumda işlem yapıyor ya tavan yada taban serisi olan bir sip te işlem görüyor. Sürü psikolojisi ile hareket ediyor. Ascelde olan satmayan arkadaşlar kazançlarının bereketini görsün. Diritte olanlarada Allah sabır versin.

Esas

bu şekilde durmadan hisseyi kötüleyenler yüzünden etkilenip bende de bir kısmını ucuza verdim...Allahtan bir kısmı duruyor...

Alıntı Originally Posted by way_be Yazıyı Oku
    bu koro halinde hisseyi durmadan kötüleyen bir tayfa vardı...nolydi onlar sahi yahu...misyonlarını tamamladılar galiba....
    kardeşim elinde yoksa nasrettin hoca hesabı sana ne...6.40 da alanlar kazanmadı mı...? elinde olanları bari şaşırtmayın...kimsenin sizin ileri aklınıza ihtiyacı yok...burada ergen yok....herkes yetişkin...
     Alıntı Originally Posted by alsancak Yazıyı Oku
    hisse hakında olumsuz düşüncelerim devam ediyor.. bu şirket keye para kazandırmaz... imkb tarihinde ilk ve son örnek olacak halka arzdaki yapılan kepazelikle bu yüzden böyle şirketlerin yatırımla ilgisi yok .. oynarsın kumarını ya kazanır ya kaybedersin... bu hissenin taraftarlıgını yapanlar ya cahildir yada başka niyetleri vardır..bu yüzden benimle aynı görüşte olanlara sataşanlar gidip piyango bileti alsın yada gidip loto oynasın ... çünkü şans oyunlarında kazanma şansı bu şirkketten kazanma şansından daha fazla
    ytd ... hissedar olanlara bol şans ihtiyaçları olacak... ytd
    hisse 1- 2tl den fazla etmez diye yazanlar yüzünden işçilerin büyük kısmı 10 tl altında sattı, kimin işine yaradı, speğin....anlatmak istediğim bu benim almam veya satmam değil......yazdıklarınız insanları etkiliyor...2 yönlü düşünün derim...
     Alıntı Originally Posted by cappy Yazıyı Oku
    aylarca hısseyı taban taban gostererek resmen hıssenın reklamın yaptılar haftalarca hep ılk 5 te gorundu sımdıde ky ucuz dıye sazan gıbı atlıyor galıba, onun ıcın arkadaslar spk nın yapamadıgını sız yapın, bu gıbı hısselerden 1 lot dahı almayın
    ısterse 50 kurusa dussun
    Hisse 6.40 tan 11.00 giderken ve bu çıkıştan faydalanamayanların sesi çıkmaz iken hisse dönüş yapınca sesi gene çıkmaya başladı...normaldir..
    "Kedi eremediği ete mundar dermiş"...........
    50 kuruşa bekleyenler ve üstlerine vazife olmadığı halde hisseyi durmadan kötüleyip (işçilere ve ky 6.40 sattıranlara..) speğin ekmeğine yağ sürenlere selam olsun...11.30 şu an...nolydi...
    bu yazında haklısın...ben şahısları hedef almıyorum ısrarla 1-2 olacak diyenler oldu ilk çıktığından beri onların bilerek veya bilmeyerek kağıt yapıcıya hizmet etiğini kastetmiştim...(aslında borsadan çıkmıştım....bu hisse çok önceden elimdeydi...paradan para kazanma..borsa-foreks-çapraz kurlar..v.s...bunlar alınterinin değerini düşürüyor...birilerin zararı birilerine kar oluyor...bu da ahlı para...kazanana yaramıyor aslında...ama bu global bir oyun...kimsenin gücü yetmiyor..büyük sermayenin işine yarıyor...faizin sıfır olduğu ,paranın sadece alınteri ve hizmet karşılığı kazanılması elbet hayalimiz...herkes hakkında hayırlısı...)

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    Bursa- orhangazi
    Gönderi
    3,571

Esas

Sende de Allah razı olsun...daima doğruyu yazdığın için...
    Çok sağol teşekkürler dostum. Rabbim sizdende razı olsun. 16 yıldır ky nın vebalini ahını alacak yazılar yazmadım. Hele ucuza sattırıp alttan mal toplamak için kötü yazanların vebali çok 2 kat daha fazla oluyor.

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    Bursa- orhangazi
    Gönderi
    3,571

Esas

sabahki dahil 6.938 lot işlem oldu. tavanda 13.40 ta 6.391 lot bekleyen alıcı var. Herkese afiyet olsun.

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    Bursa- orhangazi
    Gönderi
    3,571

Esas

2.291 lot 13.40 tan işlem oldu. 1.425 lot 13.40 alıcı var. 13.50 de de 104 lot var tavan dahil bekleyen 7.113 lot var.

Esas

[QUOTE=kungfucu;7825880]2.291 lot 13.40 tan işlem oldu. 1.425 lot 13.40 alıcı var. 13.50 de de 104 lot var tavan dahil bekleyen 7.113 lot var.[/QUOTE

Sayın kunfucu neden hareket olmadı ...

Esas

hep tavan tavan gidecek değil yaa...araya girenler oluyor büyük ihtimal..speğin parası da sonsuz değil ki... 6. 40 itibaren...% 200 para kazanananlar oldu bu hissede kolay iş değil bu işler...

acizane şahsi görüşüm...yatırım tavsiyesi değildir...ne aşağıya ne de yukarı rakam vermem..kimse de bilemez zatiii...(tahta yapıcı dahi parasının gücü kadar hareket ettirebilir..onlardan bile zaman zaman terse düşenleri duyuyoruz...burası arena adeta...))

http://www.foreks.com/hisse/pages/ta...stk0GO&by=desc ...... takas durumu
    Son düzenleme : way_be; 18-09-2012 saat: 15:34.

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    Bursa- orhangazi
    Gönderi
    3,571

Esas

[QUOTE=ozgurulkucu;7825912]
     Alıntı Originally Posted by kungfucu Yazıyı Oku
    2.291 lot 13.40 tan işlem oldu. 1.425 lot 13.40 alıcı var. 13.50 de de 104 lot var tavan dahil bekleyen 7.113 lot var.[/QUOTE

Sayın kunfucu neden hareket olmadı ...
    Fazla alıcı olmadığından rolantide kaldı. Alıcı fazla olunca tavan satıcı az olunca taban dengede durduğu çok nadir oluyor bu tip hisseler. İlk defa 10 gün öncede 2 - 3 seans seans hafif artılı olmuştu. Sonrada 20.20 ye kadar çıkmıştı. Acaba yine aynı karekteristik özelliğimi gösterecek. Ya buralarda ufak ufak yedirecekler yada alıp tekrar götürecekler. İlk tepki 6.40 tan oldu. 2. tepki 8.62 den oldu. 3. tepki 11.25 ten olmuştu. dünde 4. tepki 12.15 ten oldu. 4 defadır tepki hep bir önceki tepkiden yukarıda oldu. ilk tepkiye göre 6.40 göre şu an bile 2 katından fazla primli. Bir daha aynı tepkiler devam edermi buralardan daha aşağılaramı gelir bu soruların cevabını maalesef kimse bilemez. Sadece para babaları ne niyetindelerse onu gerçekleştirirler.
    Ostimi 2.95 ten alıp 23.65 e çıkarıp şimdi 3.70 lerde süründürüyor.
    Meriti 4.00 dan alıp 35.40 a çıkarıp şimdi 11.lerde sürünüyor. Çok riskli platforumda işlem yapıyorlar. Bir anda köşeyi döneyim sevdalıları tarafından tepki hareketine oynuyorlar. Yukarıdan alanlar yanıyor bir daha oraya gelirmi gelmezmi bir muamma tabi. Eskiden aşağıdan alıp yukarıya götürüyorlardı. Birde seanslık marj % 25 ti % 10 çektiler. Şimdide taktik değiştirdiler tepeden zirveden aç aşağıdan tepkiye oyna. Bakalım nereye kadar devam edecek bu sevda.

Sayfa 101/120 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •