Sayfa 3/120 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 960 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ASCEL - Asil Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by TUNABEN10 Yazıyı Oku
    Anadolu şirketlkeri içinde ihracatını en çok artıran 5 şirketi kategorisinde birinci sırada ve üretim yaptığı ürünlerini üst seviyedeki firmalara yapıyor.

Terse yatırmazsa, borsaya son dönemlerde giren en güzel hisse...
    Piyasa degeri ile...

Birileri çok büyük suc işliyor ve
    Birileri müdahale etmiyor.

yatirm danışmanı degilseniz, insanları yonlendiremezsiniz, hisse.net aslında sucun işlendiği bir platform diyerek küçük yatırımcının kendi içerisindeki salon sohbetini bile yargılayın bir durum var.

Ama bu ülkenin yargısı, spk si bu hisseye müdahale etmiyor, etmediği gibi SİP diye bir piyasada yine küçük yatırımcıya buyuk paralar kaybettirecek bir piyasa oluşturuyor.

Bu hisseye veya bu yeni piyasaya yatırım yapmaya, çünkü ciddi anlamda bu piyasa yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    Ege'de Fırat
    Gönderi
    2,989

Esas

sn aristotales, yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla birileri bizi sipliyor.
    Ne desem bilemedim ki.

Şirketin piyasa değeri mi abartı yoksa hisse ederi mi?
    Yazılanlar iki türlü eleştiri getirmiş.

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,230

Esas

Fazla sallamaya gerek yok bence adamlara, su akar yolunu bulur illa ki. Bulana kadar da önemsenmeyecek lotlar döner, pek kimsenin canı yanmaz diye düşünüyorum.

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    tarabya
    Gönderi
    7,411

Esas

1000 lot aciga satis yazacagim... :P

Esas

asil çelik
    ARKADAŞLAR ! yeni SİP,TE işlem görmeye başlayan asilçelik hisselerini çok önceden fabrikadan bir miktar almıştım...
    şu an satamıyorum...İlgili bankada hesabımda görüldüğü halde ve Mkk kayıtlı olduğu halde yok şu evrak eksik ,yok şu form gelmedi SPK,den falan ,filan oyalıyorlar 3. işgünü oldu 250 fiyat uçuktu ,tamam ama....şu an 163 gene satış yazamıyoruz....BURSA DA iyi bir avukat tanıdığı olan var mı..? yarında satış yazamaz isem mahkemeye vermeyi düşünüyorum ilgili kurumu...

Esas

imkb deki taban rekorunu bu hisse kırıcak, 15-20 taban arası arka arkaya

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    Faiz Lobisi
    Gönderi
    265

Esas

Asil Çelik güzel şirkettir arkadaşlar, niye böyle bir fiyattan halka arz olmuş anlamadım, ederine gelince portfoyumun olmazsa olmazı olacak.Ederi nedir ÇEMTAŞ a bakıp belirleriz.Kaç taban hesaplayamadım ben

Esas

http://www.isyatirim.com.tr/LT_isada...px?stock=ASCEL

Defter değerinin 90katından, cirosunun 50 katından işlem görüyor şaka gibi Garanti bankasından değerli

Yatırımcıyı korumayı sözde görevi saymış bir kurum bu şirketin nasıl böyle saçma fiyatlardan işlem görmesine izin verebiliyor çok merak ediyorum doğrusu.

SIP nedir nasıl işliyor tam bilmiyorum ama saçma sapan bir yer olduğuna dair sağlam kanıtlar var
    Bir sürü şirketin fahiş fiyatlardan halka açılması için kurulan bir yer gibi duruyor. Yakında mahalle bakkalları da milyar dolarlara halka açılırsa şaşmayacağım.

Sayfa 3/120 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •