Sayfa 405/415 İlkİlk ... 305355395403404405406407 ... SonSon
Arama sonucu : 3313 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: UYUM - Uyum Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Apollo bana göre iyimser ben bu hissede önümüzdeki günlerde çok büyük hareketler bekliyorum makro birleşmesi haberleriyle 12 li fiyatları bulabilir şahsi düşüncem tavsiye değil

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by maktanos Yazıyı Oku
    Apollo bana göre iyimser ben bu hissede önümüzdeki günlerde çok büyük hareketler bekliyorum makro birleşmesi haberleriyle 12 li fiyatları bulabilir şahsi düşüncem tavsiye değil

Makro ile birleşirse hissenin 5 katına çıkacağını iddia etmek için Makro nun mali verilerini biliyor olmanız ve o mali verilerin de çok iyi olması gerekir. Var mı böyle bir durum? Her birleşme iyidir gibi bir düşünceniz yoktur umarım.

Esas

Mali verilerini bildiğim için yazıyorum şu an böyle bir birleşme haberi yok olursa eğer dediklerim geçerli

Esas

Syn maktanos, hislerinizle hareket ettiğinizi düşünüyorum.makro nedir ne iş yapar ve bir senedir birleşme lafıyla ne amaçlanıyor.sonuçta olmayacak bir şey.mesela ben de şöyle desem sabancının gözü varmış alırsa 20 tl olabilir desem sizden farkım kalır mı?
    Yatırım tavsiyesi elbette değil..

5. Esas

burdayım vinvin 30 bin lot malım var halen 30 bin lotum var spek tahtanın suyunu sıkıyor korkanlar atsın geçmiş yazılarıma bakarsam uyumun yanında sana armadayı önermiştim ben uyumuda inanıyorum sabreden kazanır...

Esas

Alıntı Originally Posted by apollo13 Yazıyı Oku
    burdayım vinvin 30 bin lot malım var halen 30 bin lotum var spek tahtanın suyunu sıkıyor korkanlar atsın geçmiş yazılarıma bakarsam uyumun yanında sana armadayı önermiştim ben uyumuda inanıyorum sabreden kazanır...
    Vay sn apollo burdaymış.iyi yalnız değiliz.bende 10 tl den önce satmayacağım.40 bin lotta bende var.unuttum bi kenara koydum bekliyorum.

Esas

UYUM GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / UYUM, 2015/Yıllık Konsolide Olmayan Net Dönem Karı 948.713TL

Sayfa 405/415 İlkİlk ... 305355395403404405406407 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •