Sayfa 1/130 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1039 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas BALAT - Balatacılar Balatacılık Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 03.06.2011 tarihli ve 17/519 sayılı kararı gereği, Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket), paylarının Serbest İşlem Platformu (SİP) nda işlem görmesine ilişkin duyuru formunu, esas sözleşmesini, 31.12.2009, 31.12.2010 ve 31.12.2011 hesap dönemlerine ait bağımsız denetim raporlarını, Şirketin Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. nezdinde üyelik işlemlerinin tamamlanmış olduğuna ilişkin özel durum açıklamasını 01.08.2012 tarihinde, SİP'te işlem görmeye ilişkin olarak gerekli işlemlerin tamamlanmış olduğuna ilişkin özel durum açıklamasını ise 06.08.2012 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yayınlamıştır.

Bu çerçevede, Şirketin sermayesini temsil eden 4.032.000 TL nominal değerli nama yazılı paylar 13.08.2012 tarihinden itibaren serbest marjla "BALAT" işlem kodu ile SİP'te işlem görmeye başlayacaktır.

Şirket yönetim kurulunun 02.08.2012 tarihli toplantısında, Şirketin nama yazılı paylarının beyaz ciro ile devredilebileceğine karar verilmiştir.

SİP Genelgesi uyarınca işlemlerin tek fiyat yöntemi ile yürütüleceği SİP'te, ilk seansta Şirketin payları serbest marj ile işlem görmeye başlayacak, işlem gerçekleşinceye kadar serbest marj uygulanacaktır. İlk işlemin oluştuğu seansı izleyen seans, gerçekleşen işlemlerin ağırlıklı ortalama fiyatı üzerinden baz fiyat ve fiyat değişim sınırları hesaplanacak ve uygulanacaktır. Fiyat değişim sınırlarının hesaplanmasında kullanılacak fiyat marjı % 10 olacaktır.

Şirketin SİP'te işlem görmesine ilişkin bilgiler Borsamızın www.imkb.gov.tr ve Kamuyu Aydınlatma Platformunun www.kap.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmaktadır.

Esas

Bir balatacımız eksikti, o da oldu çok şükür

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    yaşanacak yer arıyorum :) ve Kuşadası...
    Gönderi
    4,192
    Blog Yazıları
    10

Esas

Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    Bir balatacımız eksikti, o da oldu çok şükür
    tostçu olursa balatacı da olur

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,230

Esas

325 lira nedir ya, yeni bir Ascel vakası geliyor.

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    50

Esas

Herkese selam

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    50

Esas

borsada sık sık balataları sıyırıyorduk !!!!
    iyi oldu artık bir balatacımızda var

Esas

bu serbest işlem platformunu ben anlayamadım.
    Derinlikli ekranda dahi tavanda kaç lot var görünmüyor.
    Hangi saatte nasıl alınıp satılıyor bu ?

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,230

Esas

Alıntı Originally Posted by Chakra Yazıyı Oku
    bu serbest işlem platformunu ben anlayamadım.
    Derinlikli ekranda dahi tavanda kaç lot var görünmüyor.
    Hangi saatte nasıl alınıp satılıyor bu ?
    Aslında öğrenmemeniz ve işlem yapmamanız daha hayırlı olur Girilen emirler doğrultusunda 09.45 12.25 14.15 ve 17.25 ya da 17.30 tam emin değilim, fiyat eşleşmesi olursa işlemler gerçekleşiyor.

Sayfa 1/130 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •