Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 15 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Turk Eğitim Koop

Duhul
    Sep 2006
    İkamet
    maltepe/istanbul
    Gönderi
    3,063

Esas Turk Eğitim Koop

Arkadaslar selamlar,

Yıllardır egitim sisteminden sıkayet edilir ulkemizde. Bizde Borsa Duayeni Nasrullah Ayan onderliginde bir kooparatif kurmak icin bir adım atıyoruz. Haftaya pazar ilk toplantı olacak ve genel kurul secilecek. Bu cercevede hepinizden destek ve katkı bekliyorum. Hisse.net ailesi olarak hepinizden bir fiil destek istiyorum. Detaylar asagıda yer almaktadır. Hepinizin facebooktan etkinligi incelemesini, toplantıya katılmasını ve hatta uye olmasını istiyorum. Detayları asagıda yazdım. Hepinize cok tesekurler,

http://www.facebook.com/#!/events/301935166570604/

Yeni kooperatifler kanunu çerçevesinde Eğitimciler, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve diğer Toplum katmanlarının ortağı olduğu bir kooperatif oluşturarak küçük sermayeleri bir araya getirmek küçük karlarla ortaklarının eğitim ve öğretimde en iyi hizmetleri sunmaktır..

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

valla benle alakalı bi durum yok hayırlı olsun

Duhul
    Sep 2006
    İkamet
    maltepe/istanbul
    Gönderi
    3,063

Esas

var var alakalı bir durum var, neden olmayacakmıs, pazar gunu kurucu uyeleri belirliyoruz

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

ben eğitmen değilimki

Duhul
    Oct 2008
    İkamet
    GAZİANTEP
    Gönderi
    6,322
    Blog Yazıları
    7

Esas

Umarım toplumun her türlü kooperatif adı altındakilere güveni hala tükenmemiştir.. Temiz bir iş ve başarılar..

Duhul
    Sep 2006
    İkamet
    maltepe/istanbul
    Gönderi
    3,063

Esas

Alıntı Originally Posted by umantar Yazıyı Oku
    Umarım toplumun her türlü kooperatif adı altındakilere güveni hala tükenmemiştir.. Temiz bir iş ve başarılar..
    Tesekurler Sn umantar, haklisiniz ulkemizde kotu hatirlari olan kooparatif kavrami, ozellikle yurtdisinda onemli isler yapiyor. En yakin ornek isvicre migros, 3 milyon uyesi var bu kooparatifin

Esas

güzel bir işe benziyor.hayırlı uğurlu olsun.detayları görmek isterim.ilgili facebook sayfasında yeterli açıklamayı bulamadım.

Duhul
    Sep 2006
    İkamet
    maltepe/istanbul
    Gönderi
    3,063

Esas

Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    güzel bir işe benziyor.hayırlı uğurlu olsun.detayları görmek isterim.ilgili facebook sayfasında yeterli açıklamayı bulamadım.
    Detaylar ve kurucu uyeler pazar gunu belirlenecek, ozellikle kurucu uye olmak isteyenlerin katilimi daha onemli olacak. İlerleyen zamanlarda da uye alimi olacak
    Tabi ilk adimlari saglam atabilirsek

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •