Sayfa 319/819 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 6550 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

arkadaşlar şirketi aradım aynen dediğimiz gibi musa bey dediki ben yayınlamadım daha haberi onla uğraşıyorum diye ben yayınladıktan sonra iki iş günü sonra dedi daha onlarla uğraşıyormuş.merak eden varsa kendiside sorabilir.ytd

Esas

bide başka arkadaş sorsun bakalım bu gün verse haberi salı ulusala çıkacak diye anladım birisi daha sorsun bu gün haber yetişirse pazarteside sipte işlem görüp salımı ulusala çıkacaz teyit etmek için.ytd

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,156

Esas

Alıntı Originally Posted by emre.bandırmalı Yazıyı Oku
    pazartesi ulusaldayım şirketten herhangi bir haber gelceğini beklemeyin gelcek olsa bile aynı haber dun haber açıklandığı için 2. iş gunu ulusalda işlem olucaktır haberi iyi okuyan anlar zaten ostimde aynısı oldu ve onuda dun akşam yazmışlar zaten acıklandıktan bır gun sonra sipte işlem yapıp ulusala gecmiş hepimize hayırlı ugurlu olsun.
    OSTIM de ayrıca haber gönderdi pazartesi ulusalda olacak diye. Öncesinde dünkü haberin aynısı gelmişti. Haliyle pazartesi ulusalda olmayacaktır
    BIST yazısı açık...Şirket gönderdikten sonraki iş günü SIP de, sonraki gün ulusalda olur diye..Yani bugün yollansa bile en erken salı çıkar

4. Esas

Alıntı Originally Posted by çoto28 Yazıyı Oku
    arkadaşlar şirketi aradım aynen dediğimiz gibi musa bey dediki ben yayınlamadım daha haberi onla uğraşıyorum diye ben yayınladıktan sonra iki iş günü sonra dedi daha onlarla uğraşıyormuş.merak eden varsa kendiside sorabilir.ytd
    inşallah sayın cato senın dedıgın gıbı cıkar daha iyi olur ben bir bist calışan arkadaşıma sordum ve 2 tanede aracı kurum brokırıma sordurdum iş bitmiş daha neyin haberi gelecek pazartesı cıkıyor dıyor bu iş şirkete kalırsa hiç yollamaz dedi olurmu oyle şey diyolar ınsallah salı cıkar benım ıstedıgım bu yonde..

Esas

dirit tel 0246 5565406 musabey yatırımcı ilişkilerine bakan arkadaş bu olayı netleştirmek için birisi daha sorsun lütfen.ytd

6. Esas

Alıntı Originally Posted by çoto28 Yazıyı Oku
    dirit tel 0246 5565406 musabey yatırımcı ilişkilerine bakan arkadaş bu olayı netleştirmek için birisi daha sorsun lütfen.ytd
    Çoto kardeşim aramasınlar da adamı mesgul etmesinler yalan soylicek halin yok ya .

7. Esas

Salı günü ulusaldayız dün haberin geç gelmesi daha iyi oldu birgün daha sipte kalmak demek ulusala daha yüksek fiyatta çıkmak demektir.Herşey bizden yana

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,156

Esas

Alıntı Originally Posted by hidrocan Yazıyı Oku
    Salı günü ulusaldayız dün haberin geç gelmesi daha iyi oldu birgün daha sipte kalmak demek ulusala daha yüksek fiyatta çıkmak demektir.Herşey bizden yana
    Malesef zamanlama bence kötü..Arada bayram olacak, motor baya soğuyacaktır

Sayfa 319/819 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •