Sayfa 320/819 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon
Arama sonucu : 6550 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by korayg Yazıyı Oku
    Malesef zamanlama bence kötü..Arada bayram olacak, motor baya soğuyacaktır
    Tam tersi çok iyi.Bayram öncesi satmak isteyen olursa tahtacıya bedavadan mal gelecek,hedefi olanların işine yarayacaktır.

2. Esas

Bu bayram olayını netleştirmek lazım arkadaşlar. Gerçekten araya bayram girmesi iyi mi, kötü mü sizce? t+2 den dolayı, pazartesi günü malını satan adam, parasını bayramdan sonra almıyor mu mantık olarak? Salı satan zaten bayramdan sonraya kalıyor. Yani her türlü bugün satmazsa bayramdan önce alamıyor parasını değil mi?

Esas

gidecekse zaten gidecek onuda yani gidip gitmiceni hep beraber göreceğiz satacak varsada kendi bilir hani demiştik adam götürmek isterse kimse engel olamaz diye olay bu sadece izliyelim .ytd

4. Esas

Sin bi araci kurumu daha aradim oda farkli dedi sirket kapa aciklama yapicak gununude yazacak dedi bugun gelirse haber sali ulusalda dedi.kimsenin bihaberden caktigi yokmus 3 brokir bi bist calisani hepsi farkli soyluyor eninde sonunda cikacakya gerisi tefuarat .arkadasimiz iki oldu soru soruyor pazarsei satis yaparsaniz carsamba ilk seansa kadar islem var sanirim takasa para duser ve cekebilirsiniz siz sanirim bayram oncesi ayrilcaksiniz diritten uzuldum asil bayram bize bayramdan sonra

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,156

Esas

Alıntı Originally Posted by trigresive Yazıyı Oku
    Bu bayram olayını netleştirmek lazım arkadaşlar. Gerçekten araya bayram girmesi iyi mi, kötü mü sizce? t+2 den dolayı, pazartesi günü malını satan adam, parasını bayramdan sonra almıyor mu mantık olarak? Salı satan zaten bayramdan sonraya kalıyor. Yani her türlü bugün satmazsa bayramdan önce alamıyor parasını değil mi?
    Bayram olayını takasdan dolayı kötü görmüyorum. Olay soğuyacak o nedenle dedim dezavantaj diye
    Takas için bayram olması avantajlı. Satacak olanın pazartesi satması lazım en geç...Eh biz ulusala en erken salı çıkacağımız için satmak isteyenler tereddütte kalacaktır

Bu Ulusal işini niye bu kadar karıştırdınız ? BIST açıklaması çok net..Pazartesi diyen işkembeden sallamış resmen..Karışık birşey yok ortada

6. Esas

Eküri nasılsın, sayfanın başından beri burdasın aramızdaki yüksek maliyetli arkadaşlardansın

7. Esas

Alıntı Originally Posted by emre.bandırmalı Yazıyı Oku
    Sin bi araci kurumu daha aradim oda farkli dedi sirket kapa aciklama yapicak gununude yazacak dedi bugun gelirse haber sali ulusalda dedi.kimsenin bihaberden caktigi yokmus 3 brokir bi bist calisani hepsi farkli soyluyor eninde sonunda cikacakya gerisi tefuarat .arkadasimiz iki oldu soru soruyor pazarsei satis yaparsaniz carsamba ilk seansa kadar islem var sanirim takasa para duser ve cekebilirsiniz siz sanirim bayram oncesi ayrilcaksiniz diritten uzuldum asil bayram bize bayramdan sonra
    Yok hocam, ben şimdilik satmayı düşünmüyorum. Sadece bu zorunlu aranın bize getireceği etkilerin nsıl olacağı konusunda fikir geliştirmeye çalışıyorum. Yoksa hedefim daha yüksek. Şimdiye kadar sabretmişim, bu aşamada bırakır mıyım hiç?

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,156

Esas

2.90 dan satmak için nedir bu milletteki sabırsızlık ? Az durun

Sayfa 320/819 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız