Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 22 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Teknik Analiz Yardım!

Esas

Full versiyonu ne kadar ??

Esas

Alıntı Originally Posted by alex1907 Yazıyı Oku
    Full versiyonu ne kadar ??
    Satın al bölümüne girerseniz bakabilirsiniz ama kendisi aylık 65 tl + buna lisans ücretleri biniyor.

tek kademe derinlik + aracı kurum dağılımı + matriks aylık 80-85 liraya gelir aşağı yukarı.
    5 kademe ile de 110 lira civarına gelir.
    Aracı kurumdan temin ederseniz de bu rakamlardan 10-20 tl düşük oluyor aylık.

Esas

Alıntı Originally Posted by tkaragoz Yazıyı Oku
    Satın al bölümüne girerseniz bakabilirsiniz ama kendisi aylık 65 tl + buna lisans ücretleri biniyor.

tek kademe derinlik + aracı kurum dağılımı + matriks aylık 80-85 liraya gelir aşağı yukarı.
    5 kademe ile de 110 lira civarına gelir.
    Aracı kurumdan temin ederseniz de bu rakamlardan 10-20 tl düşük oluyor aylık.
    Teşekkür ederim

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,511
    Blog Yazıları
    8

Esas

Alıntı Originally Posted by alex1907 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaslar
    Aranıza yeni katıldım , maalesef yaklaşık 1 aydır içimde borsaya karşı asırı bi ilgi var ve kendi çapımda okudum inceledim ve teknik analize başladım şu an gayet hersey yolunda henüz daha başlangıç tayım ama matriks programını bilgisayara nasıl yükleyeceğimi daha bulamadım aldığım dersleri ( internetteki ) uygulamak istiyorum nerden bulabilirim herhangi bi link atarsanz sevinirim bide diğer programlarla arasındaki farkları kısaca aölermisiniz
    Bol kazançlar
    Matriks kullanımının alfabesi gibidir aşağıdaki doküman. Faydalı olacaktır..

http://217.118.24.4/documents/ILERI_TEKNIK_ANALIZ.pdf
    Unutulmayacaksınız.

Forum Kuralları

Söz, büyüdür. Sözcüklerin büyüsü vardır.

Esas

Alıntı Originally Posted by Asmiltak Yazıyı Oku
    Matriks kullanımının alfabesi gibidir aşağıdaki doküman. Faydalı olacaktır..

http://217.118.24.4/documents/ILERI_TEKNIK_ANALIZ.pdf

asmiltak cook tesekkür ederim gönderdiğin dosya cok işime yarayacak ;

6. Esas

selam aleykum
    arkadaşlar bir şirketin takastaki işlem gören lot sayısını nasıl bulabılırım, yani nasıl hesaplanıyor bilen varsa lütfen bana yardımcı olsun

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Eskişehir
    Gönderi
    10,339

Esas

Alıntı Originally Posted by king_veloci Yazıyı Oku
    selam aleykum
    arkadaşlar bir şirketin takastaki işlem gören lot sayısını nasıl bulabılırım, yani nasıl hesaplanıyor bilen varsa lütfen bana yardımcı olsun
    pdf dosya içinde bulabilirsin.

Hisse Datalar 29/11/2013 güncel http://s3.dosya.tc/server14/IQFzOX/B...12013.pdf.html

not: bir süre indirme olmadığında dosya silinir.

8. Esas

Merhaba, tekniz analiz icin hangi programi kullaniyorsunuz veya tavsiye ediyorsunuz?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •