Sayfa 5/279 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2227 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding A.Ş.

Hamsilos Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by skycaptain06 Yazıyı Oku
    Sayin hamsilos 810 oldu hisse 1225 di daha dusecek dedigimde.. Baska birsey demiyorum
    Gercekten haklı çıktınız Sn Skycaptain06. Çok teşekkür ederim uyarılarınız icin. Hala beklemedeyim.

Hamsilos Guest

Esas

Yarın tabana 1 lot Alis yollarım artık.

3. Esas

Amacim balatta ascelde yasananlar hatta tum sipte cogu hissede yasananlar yasanmasin hamsilos hala dusecegini dusunuyorum daha var acele etmeyin

Hamsilos Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by skycaptain06 Yazıyı Oku
    Amacim balatta ascelde yasananlar hatta tum sipte cogu hissede yasananlar yasanmasin hamsilos hala dusecegini dusunuyorum daha var acele etmeyin
    Okey. Beklemeye devam. Tekrar Teşekkür ederim. Saygılar.

Hamsilos Guest

Esas

Yarın da taban yapar mı ki?

Hamsilos Guest

Esas

Sn. Skycaptain06 merhaba...
    Bana öyle geliyor ki bu hissede Satis yapan kisi de hissenin degerinin farkında. Daha önce yazdığım gibi 300-400 milyon TL'ye satılma ihtimali olan bir İsbir Optik var portföyünde Sirket'in. Diger taraftan isbir sentetik İSO 500'de 291. Ve İsbir Yatak da 601. (ikinci 500 ilk 100'de) yer alıyor. Şimdi TUMOSAN'a bakıyorsunuz 460 milyon TL piyasa degerinden halka açılıyor. Konsolide bilanco açıklandığında da boyle bir iştirak yapısıyla hisse senetlerinin defter degerinin bile 200-300 TL civarında bir rakam olduğu ortaya çıkacak. İsbir optik satımında da bire 800-900 bedelsiz potansiyeli ortaya çıkabilecek. Tabii bütün bu saydıklarım varsayımlar. Ama kısa bir süre sonra gercekler ortaya çıkacak tabii ki.

Yine bana öyle geliyor ki, gecen haftadan beri İsbir Holding hisse senedinde Satis yapan bu kisi yarın son defa Kucuk yatırımcı tahtaya alışsın ve para kazansın diye belki Kucuk bir miktar daha Satis yapacak ve tahtadan elini eteğini çekecek.

Yoksa enayi mı bu fiyatlara mal versin. Hisse derinlik kazansın istiyor olabilir. Düşünsenize yarın 550 TL olsa hisse senedinin fiyatı, Şirketin piyasa degeri 275 milyon TL olacak. Bu deger İsbir Optik degeri gibi bir şey. Üzerine de 2 tane Turkiye'nin güzide sanayi Kurulu'su kalacak. Gayrimenkullerini de bilmiyoruz.

Valla içimden bir ses öyle diyor. Bu adam enayi mı?

7. Esas

Sayin hamsilos mrb bugun kac lot islem.yapti bakamadim soyler misiniz? Ben 1225 iken dedim kidsecek dikkat edin ilk olarak 750 altina dusecek dedim sonra isleme bakmak gerek 500 alti gorulebilir dedim islemi takip etmek gerwk bugun cok olmadi ise 2 seans tabandan donmis ama ben hala cok fazla cikacagini dusunmuyorm dikkatli olun

Hamsilos Guest

Esas

Bu gun sadece 4 lot islem gormuş. Yarin islem hacmi artabilir belki.

Sayfa 5/279 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •