Sayfa 1/940 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 7517 madde; 1 - 8 arası.

Konu: FROTO - Ford Otomotiv Sanayii A.Ş.

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    artık burada....
    Gönderi
    19,773

Esas FROTO - Ford Otomotiv Sanayii A.Ş.

Yeni baslik ile devam
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Esas

Forumda Bayram temizliği var anlaşılan... Yeni başlık hayırlı olsun

Duhul
    Sep 2008
    İkamet
    yerküre...
    Gönderi
    1,944
    Blog Yazıları
    3

Esas

Yeni baslik hayirli olsun,umarim yeni baslikla birlikte 20 li rakamlari telafuz ederiz

Esas

Alıntı Originally Posted by Che Big Yazıyı Oku
    Yeni baslik hayirli olsun,umarim yeni baslikla birlikte 20 li rakamlari telafuz ederiz

Yeni Başlık hayırlı olsun .20 den önce 15 -16 inipte alım fırsatı verse süper olurdu

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    381

Esas

Basligimiz tasinmis. Ayrica abd disinda tek buyuk merkez ussu olusumuzu percinleyecegiz ve sanirim orta vadede cok guzel rakamlarin isaretlerini gorecegiz gibi. 320 binlik kapasitenin tamamini kullanma hedefi ve avrupada tek kalmamizla uretim beklentimizi 400 bine cikaracagimiz haberi falan ilk asamada harika haberler. Gorunen o ki buyumesi devam eden nadir sirketlerden birine sahip oldugumuza yeni bir kanit sunuyor her gecen gun.

Esas

ben froto nun fiyatını pahalı buluyorum.ama yinede her ay düzenli alıyorum.

Esas

Alıntı Originally Posted by lohengrin Yazıyı Oku
    Basligimiz tasinmis. Ayrica abd disinda tek buyuk merkez ussu olusumuzu percinleyecegiz ve sanirim orta vadede cok guzel rakamlarin isaretlerini gorecegiz gibi. 320 binlik kapasitenin tamamini kullanma hedefi ve avrupada tek kalmamizla uretim beklentimizi 400 bine cikaracagimiz haberi falan ilk asamada harika haberler. Gorunen o ki buyumesi devam eden nadir sirketlerden birine sahip oldugumuza yeni bir kanit sunuyor her gecen gun.
    Avrupa'nın en büyük Ford fabrikası halen Köln'de. Ford Focus ve diğer binek araçla burda üretiliyor ..

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    1,040

Esas

Yeni başlığın ilk sayfasında eski bir Ford ortağı olarak ben de yerimi alayım

Yeni topik hepimize hayırlı olsun, taze zirve sevincimiz devamlı olsun

Sayfa 1/940 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •