Sayfa 1/743 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 5941 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GARAN - Türkiye Garanti Bankası A.Ş.

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    artık burada....
    Gönderi
    19,773

Esas GARAN - Türkiye Garanti Bankası A.Ş.

yeni baslik ile devam
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    Kenya
    Gönderi
    3,650
    Blog Yazıları
    3

Esas

PALA nın gücü bakalım yukarı tutmaya daha ne kadar dayanacak bahane lazımdı..bahanen hazır Dow ciddi bir duzeltmenin yamacında ....hade pala yarın vermeye başla....

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    727

Esas

büyük kağıtlarda küçük yatırımcı pek olmuyor

herkes macera peşinde koşuyor, başta ben...

Esas

30.10.2012 10:59
    *etı yatırım, bagfas ve garantı bankası'nı haftalık portföyünden çıkardı

Esas

2012 için son iki aylık periyoda girmek üzereyiz. Kasım ve Aralık ayları bizleri bekliyor, geçmiş dönem hareketlerine bakarsak psikolojik olarak kasım ayı ve aralık başı hisse senetlerinde satış yapılmakta.
    Ana Sebep ;

*Fon Yöneticelerinin kar/zarar rakamlarını o yıl için çıkarmak istemeleri, zira alıcakları primler buna göre hesaplanıyor.
    Garanti bankası ve endeksle ilgi şahsi düşüncem, teknik olarak altta 8.20 kısa vadeli destek , 8,42 kısa vadeli direnç. 8.20 altında 2 iş günü kapanış yapması yükselen trendin bitmiş olabileceği ve geri çekilmenin başladığı anlamına gelir. 8.42 üstüneki kapanışlar ise hacimle desteklenir ise endeksin son bir hamle daha yapacağı anlamına gelir, tabi bu yükselişte senedin satılması gerekli diye düşünüyorum ,zira endeksin 4.00 Cent seviyesinin üstündeki hareketleri kalıcı olamaz mevcut şartlarda. Bankalarımızın F/K oranları rakip Rusya pazarını geçmiş durumda ,buda yabancıların karlı durumdaki Türkiye pazarından çıkıp,Rusya pazarını tercih etmelerine sebep olucaktır.Özetlemek gerekirse endeksteki yükselişler satış için kullanılmalıdır , geç kalınmış satış kar değil zarar getirir.
    Saygılarımla

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

yeni başlık hayırlı olsun

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    Kenya
    Gönderi
    3,650
    Blog Yazıları
    3

Esas

Not ne zaman artar...Suriye sorunu ortadan kalkınca .. o zamana kadar danzaaaa

8. Esas

Garanti bankası 3. çeyrek bilanço analizi. ben çok beğendim paylaşmak istedim. çok gerçekçi bir yorum

http://yatirimciekrani.blogspot.com/...o-analizi.html

Sayfa 1/743 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •