Sayfa 501/610 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 4880 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: MIPAZ Milpa Ticari Ve Sınai Ürünler Paz.San. Ve Tic.A.Ş.

Esas

gecen gun de yazdım...
    ıstanbul hılton
    aydın doğan ın sahsı malıdır. doğan holdıng ın degıldır
    Tramp tower da aydın doğan ın sahsı malıdır. doğan holdıng ın degıldır
    mıpaz ın kosu yolundakı o mükemmel arsası da...oyunla........aydın doğan ın sahsı malı oldu. doğan holdıng ın degıldır.mıpaz ın hıc degıldrı.
    yarın o arsaya da...... avm yapar aydın doğan..

Esas

son soz olarak

doğan yayın holdıng borsadan 200,mılyon usd ye çıkarken ( borsada bır ara 10 mılyar usd ıdı)ne yapabıldık........
    arkadaşlarla bıraraya geldık...........
    6 kışı gıttı bırleşmenın ıptalı için dava açtı.....
    ben katılmadım....
    cunlku sonuç bellı ıdı..
    hakım davayı reddettı...
    aydın doğan ı haklı buldu..
    yanı bunlarla mücadele edemeyiz...

borsada kâğıt alırken.....
    sahıbıne gore de almak gerek...

Esas

hersey gonlunuzce olsun..
    mutlu. yıllar..

Esas

Alıntı Originally Posted by irfoz Yazıyı Oku
    gecen gun de yazdım...
    ıstanbul hılton
    mıpaz ın kosu yolundakı o mükemmel arsası da...oyunla........aydın doğan ın sahsı malı oldu. doğan holdıng ın degıldır.mıpaz ın hıc degıldrı.
    Biraz genel kultur be kardesim once..... .

Tramp degil trump.

Esas

Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Hele bir değerleme raporu gelsin, bakacağız.... Bu sefer karşılarında bilinçli yatırımcılar var.... Kamulaştırma bedelleri belli, devletin aldığı fiyat belli hemde aynı cins arazileri.... 800 TL/m2 den başlıyor, diyor muhtarlar, bölgedeki köylüler....

Kurtdoğmuş, Kurna, Ballıca muhtarlarının telefonları internette var.... Pendik belediyesi web sitesinde var....

Mipaz ın yatırımcı ilişkileri yetkilisine de bunları anlattık, mail attık.... Gerçek değerleme yapılmas ise şikayet edeceğimizi de yazdık..

"MIZRAK ÇUVALA SIĞMAZ" noktasındayız....

Bu değerlerin altında bir m2 fiyatı belirlernir ise ben dahil birçok yatırımcıyla mahkemede hesaplaşacaklar... Gerçek fiyat gelmezse, değerleme firmasının da, bağımsız denetim firmasının da vay haline...

Bu sene farklı.... NEDEN?

-- Arazimizin hemen yanında yapılan HIZLI KAMULAŞTIRMA FİYATLARI BELLİ.....
    -- Kuzey Marmara Otoyolu, arazimize dayandı, Sultanbeyli girişi, arazimize 100 metre ya var ya yok...
    -- Sultanbeyli Devlet Hastanesi arazimize çok yakın bir yerde yapıldı, bitti...

Kamulaştırmanın 800 TL/m2 den yapıldığı yerde, m2 değeri 200-300-400 TL leri yutmayız...

200 TL değeri verilse bile 200 Tr üzeri kar açıklayacak, ammaaa bizi kesmez... Asgari 800 TL bekliyoruz...

Asla yatırım tavsiyesi değildir... Yazdıklarım hakkımızın teslim edilmesi içindir, 2000 de 7 $ olan hisse fiyatı, 16 yıl aradan geçmesine rağmen 0.25 $ a düşmüşse, artık hakkımızı kimseye yedirmiyecez....
    Degerleme raporunu onceden gorecekmiyiz,yoksa hersey bilancodami belli olacak?

Esas

Alıntı Originally Posted by irfoz Yazıyı Oku
    gecen gun de yazdım...
    ıstanbul hılton
    A.doğan bu sefer babasının çiftliği gibi hareket edemeyecektir.Hükümet tepesinde demoklesin kılıcı gibi duruyor,,her an bir açık vermeye görsün,anında tepelerler.
    Arsayı değerinde bir değerlemesinde görelim,,,maliye vergi kaçırma suçundan,üzerine çöreklenecektir,,,hepimiz şikayet edeceğiz.
    mezar yeri bile 60 tl değil.

Esas

Bilançoda belli olacak.

8. Esas

Kazanmanın sırrı,inandığın pozisyonda ısrar diyorlar...Kış olmadan,yaz olmuyor.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 501/610 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •