Sayfa 588/588 İlkİlk ... 88488538578586587588
Arama sonucu : 4704 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas Yakında yakında %5000 temettü dağıtacak

Ne konsolide si anlayamadım,bu şirketin altında veya yanında başka şirketler var da!! ben mi bilmiyorum.Ben sanırım bu hissenin en eski yatırımcılarından biriyim. Baris01'in dediği gibi;bu şartlarda kar etmemesinin açıklaması çok ama çok zor.Ancak dümen bizim elimizde değil.HERKESE ACİZANE TAVSİYEM:SABAH-ÖĞLE-AKŞAM DEĞİL,GÜNÜN TÜM ZAMANLARINDA AKLINIZA GELDİKÇE VE DAHİ GECE YARISI UYANDIĞINIZDA SEBEP OLANLARIN TÜMÜ İÇİN HAYIR DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN. AYNEN AYNEN ÖYLE YAPIYORUM.

Esas

Kardeşi m spk şikayet dilekçesi yazacaksın ytd

Sent from my SM-J700F using Android mobile app

Esas

Beyler SPK şikayet dilekçesi yazalım ytd

Esas

İzmir'in en seçgin en güzide şirketlerinden biri bu holding(kocaman yaşar holding);her yıl son bilançoların açıklanmasının arifesinde birileri gelip bu hissede at koşturuyor.Hiç mi takip etmiyorlar.Elbetteki koskoca holding;hisselerini takip eden pek çok çalışanı var(eminim kendileri de takip ediyor,şahsi düşüncem).Niye kardeşim niye müdahale etmiyorsunuz,yatırımcıları niye uyarmıyorsunuz.Sizin pek çok üründe bir markanız var.Biz, yani İzmirlilerin güven mekanizmamızı bozuyorsunuz.Biz sizi,farklı platformlarda nasıl savunabiliriz.Ne deriz.Yani pınar etin ,pınar sütün,pınar suyun vs. güvenilir bir marka olduğunu,bu şirketin kimseye taviz vermeden,kalitesinden ödün vermeyeceğini nasıl savunuruz.

Esas

Siz yazdınızmı?...

Esas

Cevap yok mu ?..

Esas Şirketimiz güvenimizi tazelemeli

Ya o zaman;derdimiz bi şirketin başını derde sokmak değil ;Kendi yatırımcılarını koruması yönünde hem fikir olalım.

Esas

Beyler SPK sikayet dilekçesi yazalım ytd

Sayfa 588/588 İlkİlk ... 88488538578586587588

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •