Sayfa 796/797 İlkİlk ... 296696746786794795796797 SonSon
Arama sonucu : 6371 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: SKPLC - Şeker Piliç Ve Yem Sanayii Ticaret A.Ş

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    fethiye mugla
    Gönderi
    65

Esas

Spk internet sayfasından takip edebilirsiniz şirket tasfiye sürecinde ve taşınmazları peyderpey satılıyor bundan sonra borçtan sonra eger bir bakiye kalırsa inşallah hisse sahiplerine payları kadar dağıtılacaktır umarım satışlar yüksek olur

2. Esas

Peki iflasın temyizden geri dönme ihtimali yokmudur, bu durumda ne olacak şirketin herşeyi satılırsa?

3. Esas

beyler iyi günler birsey sorucam iflaz etmiş bir hissenin kağıtlarını neden toplarlar konu ile ilgili bilgi verebilecek var YTD...

4. Esas

Alıntı Originally Posted by mavii101 Yazıyı Oku
    beyler iyi günler birsey sorucam iflaz etmiş bir hissenin kağıtlarını neden toplarlar konu ile ilgili bilgi verebilecek var YTD...
    Kim topluyor ki?

5. Esas

slm iyi aksamalr bandırmadan duydugum bir haber üzerine yazdım bu yazıyı merak ettim batmıs bir sirketin hisseleri neden toplanır diye duydum yakın bir arkadasımdan YTD...

6. Esas

Alıntı Originally Posted by mavii101 Yazıyı Oku
    slm iyi aksamalr bandırmadan duydugum bir haber üzerine yazdım bu yazıyı merak ettim batmıs bir sirketin hisseleri neden toplanır diye duydum yakın bir arkadasımdan YTD...
    Konuyu biraz açarmısın yada ayrıntı....HERKESE MUTLU YILLAR.

7. Esas

Diyorlar ki hiç bir firmanın batmasına müsaade etmeyeceğiz,,,ŞEKER PİLİÇ,,, batarken neden hiç ilgilenmediniz.

Esas

Sayfa 796/797 İlkİlk ... 296696746786794795796797 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •