Sayfa 53/509 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 4067 madde; 417 - 424 arası.

Konu: EUHOL - Euro Yatırım Holding A.Ş

Esas

daha öncede söylediğim gibi 0.9x fiyatalar taktik aynen devam ediyor bundn sonra her türlü psikopatlıklıkları görebliriz hisseyi aşşağı yönlü dar bir alana sıkıştırarark ky yi satışa zorluyor piskolojik baskı kurmaya çalışıyor.

2. Esas

tabana veya 0.94'de doğru hazırlık var gibiydi ama endeksin 78400'ün üstüne atması erteledi, hergün yazacağım bakalım nasıl olsa bir gün dokunduracak ve verecek 0.94'ten

Esas

Alıntı Originally Posted by ozturkhan15 Yazıyı Oku
    tabana veya 0.94'de doğru hazırlık var gibiydi ama endeksin 78400'ün üstüne atması erteledi, hergün yazacağım bakalım nasıl olsa bir gün dokunduracak ve verecek 0.94'ten
    endeksle falan hareket ettiği yok kardeş bi kere onu söyleyelim 0.95 bence önemli nokta.

4. Esas

Topladiklari Eukyonun cok az bi kismini milletin eline tutusturabildiler. Eukyodaki operasyon bitmedi daha. Bu bitmeden eurom gitmiycek dahada dusecektir. Ytd

5. Esas

ben bastan beri girmeyin kumar dedim kimse destek olmadı... belki uç bes ky yi kurtarabilirdik..simdi kağıt yüzde yirmi deger yitirmiş kimisi 95 diyor kimisi 94...ayip...maharet bunu onceden söylemek ...1.24 ten alan ky psikolojisini duşunun simdi... gerçi üzülmüyorum sadece acıyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by 57.ALAY DİRİL Yazıyı Oku
    ben bastan beri girmeyin kumar dedim kimse destek olmadı... belki uç bes ky yi kurtarabilirdik..simdi kağıt yüzde yirmi deger yitirmiş kimisi 95 diyor kimisi 94...ayip...maharet bunu onceden söylemek ...1.24 ten alan ky psikolojisini duşunun simdi... gerçi üzülmüyorum sadece acıyorum
    biraz geriye doğru okursan bu ihtimalleri söylediğimi göreceksin bay 57 günlük hareketlere fazla takılmadan biraz sabırlı olmak gerekiyor ayrıca 1.24 ten girende hesabını yapması gerekirdi kaldıki zamanı geldiğinde yüzde 25 i 2 günde kapatır isteyenede çokça fırsat verdi gerekli noktalarda stop uygulanabilirdi endeks bir düzeltmeden geçiyor bankalar haricinde hala 45 bin seviyesinde olan hisseler var kimi az primlenmiş kimi hafif düşmüş isteyen takas edebilir kumar meselesine gelince malesef nalet olası borsamızın tamamı nerdeyse kumar olmuş gözümüz kör edilmiş birçok şeyi eşanlı göremiyoruz anca bu kadar anlayabiliyoruz bu kadar yorumlayabiliyoruz ayrıca forumda ben daha tam maksatlı alın diyenide görmedim ancak uyarılarınıza da saygı duyuyurum teşekkür ediyorum her şey ihtimal dahilinde tabiki.

7. Esas

sayin Serdar bende size teşekkür ederim..samimiyetinize inanıyorum

8. Esas

1.20'de acımadan satacağımızı ve 1.05'in altında alacağımızı daha önce belirtmiştik, kendi düşüncemiz yatırım tavsiyesi olamaz, ancak o zaman millete şöyle topluyorlar böyle topluyorlar yazanlar vardı. toplasa tek kurumdan mı toplayarak millete ben bunu topluyorum mu der? bir düşünmek lazım. ama endeksin çok oynadığı zamanlar dolayısıyla burada da aşağı yukarı oynamaların olması kaçınılmaz.

Sayfa 53/509 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •