Sayfa 51/553 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 4423 madde; 401 - 408 arası.

Konu: PRTAS Çbs Printaş

Esas

gazete den alıntıdır.yatırım amaçlı hisseyi alan arkadaşlara hatırlatılır.sanırım bu haber bizi ilgilendirir nede olsa yan sanayisiyiz.2-3 yıl sonra sektörde söz sahibi olacağız.bu fiyatlar komik duracak.

Esas

sayın nilsu ecem 15.01.2013 tarihli saat 22.13 deki yazınızın son pragrafının anlamı aslında tüm soruların cevabı orda...gerisi yalan.tebrikler

Esas

Kabak yemem tadını da sevmem...zorla yediriyolar adama...

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    kktc
    Gönderi
    359

Esas

Alıntı Originally Posted by KIZILBARON Yazıyı Oku
    Sayın Nilsu Ecem e katılıyorum. Ne anlatmak istediğini çok iyi anlıyorum.
    Umarım bugün itibariyle 0.29 satıcısı kalmamıştır. Dönmemek üzere 2x rakamlarını terkedeceğimizi düşünüyorum.
    makina:sayın nilsu ecem 15.01.2013 tarihli saat 22.13 deki yazınızın son pragrafının anlamı aslında tüm soruların cevabı orda...gerisi yalan.tebrikler
    sn dostlarım öncelikle tşkler ve saygılar. aylık grafikte cci, rsi ve stof gibi birçok gösterge 0.27 ye geldiğinde sıkışma sonucu aşağı kopacak gibi duruyor, 0.29 a gelindiğinde ise tamamen yukarı dönüyor ve yukarı kopacak gibi yapıyor. ancak hisseler tabiki dipten toplanır. alttan geçen trend çizgisinin söylediği şudur. bunun dibi 0.25 tir. egyoda 0.22 nin altı olmaz demiştim. burada da 0.25 in altı olmaz (olmamalı) diyorum iflas etmezse yaklaşık 4-5 aydır yapılan üretim ve iyi niyet gösterisi ise bunun olmayacağını gösteriyor. ( ha ileri sıçramak için birkaç adım geri çekilmek gerekir bunu da unutmayalım ) ayrıca artık endeks 84 bin olmuşken endeksin aşırı alım bölgelerinde olduğunu da düşünürsek... endeksin şelale düşüşünde spekler ve specikler buradaki bu kağıtlar gibi bazılarına göre beş para etmese bile dipteki kağıtlara saldırarak paralarına para katmak isteyecektir. işte burada hayıflanan (haklı olarak) arkadaşlar işte o hareketler başlayınca alamazsınız. tavan serisi başlarsa maalesef kağıda girmek kolay olmaz.

buradaki yazılarımda beklenti oluşturmak istemem, kimsenin vebalini almak da istemem. sonuçta burası gözaltı pazarı herşey olabilir. dolayısı ile herkes kendi araştırsın, öğrensin, kararını versin.. bizim kararlarımıza da saygı göstersin.

neyse hepinize saygılar ve sevgiler sunarım. yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

bugünkü 4000 tlik satış benden şansıma kımıldamadı.akşam ne olur bilinmez

6. Esas

Alıntı Originally Posted by fztyrd Yazıyı Oku
    bugünkü 4000 tlik satış benden şansıma kımıldamadı.akşam ne olur bilinmez
    Şansınıza hangi yöne kımıldamadı anlayamadık.
    Satış fiyatını kaçtan, saat kaçta yazdınız?
    Arkasıda var galiba..!

Esas

prtaş tahtada gözükmüyor bilgisi olan varmı?

Esas

Alıntı Originally Posted by cucu34 Yazıyı Oku
    prtaş tahtada gözükmüyor bilgisi olan varmı?
    29 kuruştan işlem görmüş. Kaç lot olduğu belli değil, hacim bilgileri silinmiş nedense.

Sayfa 51/553 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •