Sayfa 52/553 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 4423 madde; 409 - 416 arası.

Konu: PRTAS Çbs Printaş

1. Esas

Alıntı Originally Posted by minimalist Yazıyı Oku
    29 kuruştan işlem görmüş. Kaç lot olduğu belli değil, hacim bilgileri silinmiş nedense.
    işlem
    toplam işlem 029: 13869 lot
    alıcı 028: 13280 lot
    satıcı 029: 37813 lot

Esas

Aboooov! 4000 liralık işlem olmuş! Bu hacime yürek dayanmaz

Esas

endeksin bu kadar çoşkulu olduğu bir dönemde mal mal beklemek koyuyor adama..bu saatten sonra satsak nolur ki

Esas

Alıntı Originally Posted by financier Yazıyı Oku
    endeksin bu kadar çoşkulu olduğu bir dönemde mal mal beklemek koyuyor adama..bu saatten sonra satsak nolur ki
    Altın bu altın! At yastığın altına. Borsadan, TL'den, Dolar'dan, Faiz'den bize ne?

Bu yaz düğün sezonunda Printaş takacağım bütün eşe dosta altın yerine

Esas

şimdi şubat ayında iflas erteleme mahkemesi var bu mahkeme :

Senaryo 1 : Mahkeme diyelim ki Ekim ayına erteledi mahkemeyi daha önceleri olmuş incelediğim kadarıyla 5 yıldan bu yana süregelen bir durum.. Karar da verebilir erteleyedebilir..

Ertelerse ne olur ? çok abuk bir durum olur.. Zira diğer taraftan SPK bildirimi var 6 aya kadar bir süre verdi..

Mahkemenin vereceği kararın bu bağlamda ( ertleme verirse çok bir esprisi olur mu)

Borsa da esas nedir.. önce fiyat yükselir sonra haber gelir.. aslına bakarsanız şu an için bir haber yok hoş fiyatta da bir numara yok

benim kafama bu takıldı mahkeme süreci ve spk nın verdiği tarih.

bu süreç içerisinde neler olması gerektiği odaklanılması gereken vaziyet diyorum..

Esas

Ben döviz borcu olan bir şirketin sahibi olsam (ki öyleyim ama söz hakkım yok)bankalara olan döviz borcumu ödemek için bundan daha iyi bir zaman olamaz....döviz kuru nerelere geldi işte yapılandırma için ne güzel fırsat hiç çalışmadan borçlar kendiliğinden düştü.....

Esas

Alıntı Originally Posted by JACK SPARROW03 Yazıyı Oku
    anormal bir durum mu gördünüz takaslarda anlamadım ??

Sayfa 52/553 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •