Sayfa 1/797 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 6371 madde; 1 - 8 arası.

Konu: SKPLC - Şeker Piliç Ve Yem Sanayii Ticaret A.Ş

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    artık burada....
    Gönderi
    19,773

Esas SKPLC - Şeker Piliç Ve Yem Sanayii Ticaret A.Ş

yeni baslik ile devam edelim
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    Ataşehir/İstanbul
    Gönderi
    729

Esas

Yeni başlığımız hayırlı olsun arkadaşlar.. Geçen hafta bekliyordum ancak olmadı, kağıt 1.70-1,75 bandında çok sıkıştı, muhtemel görüntü yukarı yönlü.. patlamaya hazır bir bomba gibi desem teşbihde hata olmazmış izlemeye devam. Saygılar, sevgiler. Ytd.

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    İST/PENDİK
    Gönderi
    3,608

Esas

Alıntı Originally Posted by cheapjeak Yazıyı Oku
    Yeni başlığımız hayırlı olsun arkadaşlar.. Geçen hafta bekliyordum ancak olmadı, kağıt 1.70-1,75 bandında çok sıkıştı, muhtemel görüntü yukarı yönlü.. patlamaya hazır bir bomba gibi desem teşbihde hata olmazmış izlemeye devam. Saygılar, sevgiler. Ytd.
    Ayrıca topik şenlenecek ben hala onu bekliyorum

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    Ataşehir/İstanbul
    Gönderi
    729

Esas

Alıntı Originally Posted by zakemaco Yazıyı Oku
    Ayrıca topik şenlenecek ben hala onu bekliyorum
    Şeker piliçte yaşanacak büyük patlama topiği şenlendirecek.. sn. Zakemaco hesaplarıma göre bu hafta patlaması lazım bu hissenin umarım kucağımızda patlamaz

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

Yeni başlık
    hayırlı olsun

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    İST/PENDİK
    Gönderi
    3,608

Esas

Şeker piliçte yaşanacak büyük patlama topiği şenlendirecek.. sn. Zakemaco hesaplarıma göre bu hafta patlaması lazım bu hissenin umarım kucağımızda patlamaz
    Acaba son dönem bilanço ile ilgili beklenti nedir bilgin var mı,ırak ve iran siparişleri bilançoya yansır mı ki

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    Ataşehir/İstanbul
    Gönderi
    729

Esas

Alıntı Originally Posted by zakemaco Yazıyı Oku
    Acaba son dönem bilanço ile ilgili beklenti nedir bilgin var mı,ırak ve iran siparişleri bilançoya yansır mı ki
    Zannetmiyorum bilançoya yansıyacağını.. Henüz siparişlerin teslim edildiğini zannetmiyorum bir bilgi ulaşmadı kap'a

Esas

Zannetmiyorum bilançoya yansıyacağını.. Henüz siparişlerin teslim edildiğini zannetmiyorum bir bilgi ulaşmadı kap'a
    02.10.2012 iran
    Şirketimiz KG'mı 1,74 Euro'dan 1.000.000 KG, Toplamda 1.740.000 EURO'luk 5 Aralık 2012 tarihine kadar gönderilmek kaydi ile ihracat yapma konusunda anlaşmaya varmıştır. Bu anlaşma haricince de ihracat konusunda görüşmelerimiz devam etmekte olup, görüşmelerimiz olumlu sonuçlandıkça ayrıca özel durum açıklaması olarak bildirilecektir.

SKPLC [] 19.09.2012 14:48:45
    Şirketimiz Irak'a 11.145.000 USD tutarında 4.900.000 KG Piliç eti ve ileri işlem ürün ihracat için anlaşmaya varmıştır. İhracatımız başlamıştır

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
    13.08.2012 tarihli özel durum açıklamamızda ihracat miktarı sehven 1.000.0000 KG olarak maddi hata yapılmıştır. düzeltilmiş hali aşağıdadır.

Şirketimiz İran'a KG'mı 2,05 USD'den 1.000.000 KG 1,5 ay içerisinde gönderilmek kaydi ile ihraçat yapma konusunda anlaşmaya varılmıştır. Bu anlaşma haricinde de İran'a ihracat konusunda görüşmelerimiz devam etmekte olup, görüşmelerin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasına göre ayrıca özel durum açıklaması olarak bildirilecektir

bu ve benzeri haberlere bakıldığında siparişlerin nezaman teslim edileceği konuları kap'ta mevcut zaten.

Sağlıklı mutlu huzurlu bayramlar

Sayfa 1/797 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •