Sayfa 3/53 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 422 madde; 17 - 24 arası.

Konu: CBSBO-Çbs Boya

Esas

çbs grubu borçları 36 ay 12 taksit olarak yapılandırmıştır. ödenmeyen taksit adeti iki tanedir. yapılandırmada borçların 9 taksit ve üzeri olanlar anlaşmanın sona ermesi için iki taksit üzerindeki borçları ödememeleri lazım. yani ödenmeyen iki taksit borç yapılandırma anlaşmasını bozmuyor. inşallah bu günlerde taksitler ödendi diye haber düşer.

Esas

05/11/2012 06:39

*ÇBS BOYA'NIN 2012 YILI ILK 9 AYLIK KONSOLIDE OLMAYAN NET DÖNEM ZARARI 637.625 TL(ÖNCEKI -16.011.520 TL)

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/#!/ForeksTurkey

Esas

21 ine kadar bi cacık olmaz.

Esas

2023 de ben bekliyorum asıl canlanmayı YTD şuana kadar ne olmuşki ayın 21 rinde olsun hedef 2023 çbsbo 1,23 YTD

Esas

Alıntı Originally Posted by fztyrd Yazıyı Oku
    21 ine kadar bi cacık olmaz.
    21'inde ne var ki?

Esas

Alıntı Originally Posted by akcaye Yazıyı Oku
    toyotoya dün 4 kamyon boya sarılmış,
    fabrikada ikinci vardiya açılmış,
    işçiler tıkır tıkır maaşlarını alıyor,

fiyat hala diplerde sürünüyor,
    bırakın onu finansal yapılandırmada ödenmeyen iki taksit hala duruyor ( bildirim yapılmadı)

beklentilerimi genel kurul sonrasına bıraktım. bakalım arsa satılıp borçlar kapatılacak mı?
    Ayrıca, 2011 Aralık ayında Toyota Türkiye tesislerinde üretilen araçların kataforez kaplama boyalarının da Türkiye’de ÇBS tesislerimizde üretilmesine karar verilmiştir. Bu üretimlerin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olacak ilave ekipman, alet ve donanımlar için gerekli hazırlıklar bitirilmiş; deneme üretimleri Mayıs ve Temmuz 2012’de tamamlanmış olup normal üretimleri ise 24 Eylül 2012’de başlatılmıştır. 31 Ekim 2012 tarihine kadar aralıksız olarak üretilecek olan bu ürünler Kasım ayının ilk haftası içinde yaklaşık 110 ton olarak sevk edilecektir.

bilgi kaynağınımı asparagas haber diyenlere kapak olsun....
    bundan sonra her ay 100 ton toyotaya üretim var

Esas

hacimlere bakıcak olursanız eğer eskiye nazaran bir kıpırdanma söz konusu. Yarın genel kurul günü. eğer ki öğleyin açılış seansında yüksek hacimle cbs boya 0.31 i prtaş 0.29 u kırarsa eminim genel kuruldan birşeyler çıkar. aksi halde yine uzun bekleyiş süreci başlar ki bu süreç baskısı 0.20 düzeylerine taşır grup hisselerini. Hepimiz için hayırlısı olur inş.

Esas

Moral Bozmak Gibi olmasın ama bence genel kurulu başka tarihe ertelerler.Dikkat edilirse 6 aylık 9 aylık bilançolardan herkes şöyle olacak böyle olacak denildi devamlı ertelendi.Ben gibi süpriz erteleme bekliyorum.Eğer bişeyler olsaydı şuana kadar olurdu.YTD Bakalım yarınn göreceğiz

Sayfa 3/53 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •