Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
Arama sonucu : 43 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Ücretsiz ve Güncel Yazılımlar

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

Ücretsiz Iphone Uygulaması

Morfo

Arkadaşlarınızın yüz fotoğraflarını 3D modellere dönüştürüp pozlandırmak ister misiniz?

Elinizde bir iOS cihazı varken eğlenmemek mümkün mü? Morfo uygulaması ile kendinizin veya arkadaşlarınızın fotoğraflarını 3D modellere dönüştürerek onlara farklı mimikler yaptırabiliyorsunuz. Bu tür bir uygulama ile sosyal medyada arkadaşlarınıza yapabileceğiniz sürprizleri bir düşünün... Arkadaşlarınızın korku, şaşkınlık, ağlama, gülme pozlarını tamamen sizin kontrolünüzde yaratarak sosyal medyadaki paylaşımlarda kullanmanız, büyük bir etki yaratacaktır. Artık gerisi sizin yaratıcılığınıza kalıyor.

Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

Ücretsiz Android Uygulaması

imo görüntülü görüşmeler

Android platformunun en popüler haberleşme uygulamalarından biri.

Aileni ve arkadaşlarını ücretsiz ara ve mesaj gönder!

• SMS ve telefon ücretlerin artmasın - 3G, 4G veya Wi-Fi ile sınırsız, ücretsiz mesaj ve arama
    • Yüksek kaliteli görüntülü ve sesli aramalar
    • Arkadaşların, ailen, ev arkadaşların ve diğerleriyle grup sohbeti yap
    • Fotoğraf ve video paylaş
    • Ücretsiz etiketlerle kendini ifade et
    • Android tabletler için optimize edildi

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

Günün Tam Sürümü

Leawo Tunes Cleaner 2.1

Leawo Tunes Cleaner iTunes'unuzu akıllıca temiz tutan Windows tabanlı bir temizlik programıdır

Profesyonel bir temizlik programı olarak çift şarkıları bulur ve temizler. Ayrıca albüm kapaklarını, yarım kalmış parçaları ve etiketleri de tamamlamaktadır.

Program sadece iTunes kütüphanesi ile sınırlı kalmayıp, diğer yerel mp4 müzik kütüphanelerinizi de düzenlemektedir.

Üretici Firma Leawo Software
    Sistem Gereksinimleri Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1; 1GHz Intel/AMD processor or above; 512MB RAM (1024MB or above recommended); iTunes 10.4 ve üzeri; Internet Connection
    Fiyatı 39.99 USD ama bugün tamamen ÜCRETSİZ
    Boyut 27.6 MB

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

Günün Tam Sürümü

HARDiNFO Professional 7.0

Hepsi bir arada Sistem Bilgilendirme, Test Etme, Ağ Görüntüleme programıdır

HARDiNFO her bir donanımsal parçayı hızlı ve kolay hale dönüştürme adına yüksek grafik sunumlar halinde iyi düzenlenmiş kategorilerde görüntülemektedir.

HARDiNFO kullanımı çok kolay olan hepsi bir arada değerlendirme programıdır.

Üretici Firma Ultimate Systems
    Sistem Gereksinimleri Windows XP/ 2003 Server/ 2008 Server/ 2012 Server/ Vista/ 7/ 8
    Fiyatı 39.95 USD ama bugün tamamen ÜCRETSİZ
    Boyut 33.6 MB

Esas

Mobiil uygulama: Flashscore TR

Uzun bir süredir yayında olan Canlı Skor yaptığı en son güncelleme ile gerçekten iyi bir uygulama oldu. Ben kullanıyorum tavsiye ederim herkese.

Note 2 telefonuma indirip kurdum gayet güzel çalışıyor. Ancak iddaa kodlarının olmaması ve web sitesiyle senkronize olmaması büyük eksiklikler.

- 28 spor dalından canlı skor (web sitesindeki gibi masa tenisi, bilardo, boks, vs var)
    - web sitesindeki gibi farklı spor dallarından maçları Oyunlarım bölümüne ekleyip tek sayfada izleyebiliyorsunuz
    - oyunlarım bölümüne eklediğiniz maçlardan gol olunca veya maç bitince anlık uyarı alabiliyorsunuz
    - favori takımlarınızı seçip maçlarından otomatik bildirim alabiliyorsunuz

Bir diğer eksiklik de bildirim seçenekleri. Sadece maç sonucu ve gollerde bildirim alabiliyorsunuz ve bildirim sesi telefonunuzun bildirim sesinin aynısı.

FlashScore TR adıyla sunulan uygulamanın Google Play linki: http://bit.ly/O7QPMu
    Uygulamanın aynı özelliklere sahip iOS linki: http://bit.ly/19ox2vL
    Sitenin mobil uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi: http://bit.ly/1xl2vgN

Uygulamadan fotoğraflar:

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    (TR) ANKARA
    Gönderi
    6,566
    Blog Yazıları
    2

Esas

windos 10'u yüklemeye başladım lakin 2 saat oldu hala %13'ü yüklendi kaç saat sürüyor yükleme?

WİNDOS 10'u İNDİREN VAR MI?

saygılar,

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    (TR) ANKARA
    Gönderi
    6,566
    Blog Yazıları
    2

Esas

sabah 5.35'de başladım yüklemeye 3 saat oldu %20 yüklendi!

windos 10'u yüklemeye başladım lakin 2 saat oldu hala %13'ü yüklendi kaç saat sürüyor yükleme?

saygılar,

Esas

Alıntı Originally Posted by [ YATIRIMCI ] Yazıyı Oku
    sabah 5.35'de başladım yüklemeye 3 saat oldu %20 yüklendi!

saygılar,

Diğer bölümleri görmemişsiniz, yükleyenlerin çoğu sildi ve silemeyenler oldu, sistemi geri çekemedi.
    Ben sürekli beta'ları denerim, çok başarılı bulmadığımdan win 10'i önermiyorum. Arabirim, çalışması
    sıkıntılı, zaten sürüm yayına geldikten sonra öyle bir sorun çeşitliliği oldu ki; microsoft bunları gidermek
    için yüklüce bir güncelleme yayınladı.

Sonuç; ihtiyacınız yoksa, win 7 x64 ultimate'i öneriyorum, eğer illa ki windows 10'u bir göreyim diyorsanız,
    sisteminize işe yaramayan, eski bir harddisk bağlayıp, ona kurulumu yapın, deneyin, kullanın.
    Böylece eski sistem sağlam kalır.

Win 10 yazışmaları, bilgisayarımdaki sorunlar başlığında yer alıyor, isterseniz bir inceleyin...

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •