Sayfa 2/709 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5670 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TIRE-Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj San.

Esas

Bukadar sıkıntıların üst safaya geldiği bir hisede güzel günleri gelmesi bence yakın demektir.
    sabır

Esas

Alıntı Originally Posted by tenessih Yazıyı Oku
    yillardir, tirenin her arsivlenisi sonrasi ilk mesaji ben atardim, bu sefer yetisemedim,
    neyse hisse gozalti pazarina dusecegine, forumdaki sayfamiz moderasyonlu bolume dussun
    acik soylemek gerekirse 2009 senesinden beri tire topiginde hisseyi tasiyanlar veyahut almak isteyenler için faydali olabilecek tek bir temel analize yada teknik analize dayanan akliselim bir mesaj yoktu. sadece kendi hatamizin bedelini odediğimizi farketmeyen arkadaslarin aglamalari ve lanet okumalari vardi. dolayisiyla topigin ortadan kaldirilmasiyla kaybettiğimiz bir "bilgi" yoktur. bu hisseyi tasiyarak kaybettiğimiz parayi belki geri kazanabiliriz fakat zamani asla geri kazanamayacagiz. bu sekilde enazindan artik yeni yazi yazilmis mi diyerek girdigimiz sayfadaki sacmasapan mesajlari gorup zaman kaybetmeyecegiz.

herkese iyigeceler...
    iyi yazmışsın cidden ama çok alışmıştık birbirimize zaten 3 - 4 yıldır şurada daimi olan 3 - 4 kişi vardı Tire 3 -4 e gidecek diye bekleşen,birde Tire de teknik analiz işe yaramadığından yazılmıyor olmasın.en azından bazen kademe görüyorduk o bile iyi geliyordu kimi zaman .. sn. yöneticiler bu olay olduysa mutlaka haklısınızdır da ne zaman açılır sayfa tekrardan ? hisse gittiği zaman demeyin daha çok bekleriz yoksa

Esas

Teknik güzel çalışıyor ama adamlar fitil fitil alana kadar sabırla bekliyor ve mutlu sona götüryorlar. Az kişi görecek buradaki mutlu sonu ama hedefim büyük ve beklicem

Esas

Alıntı Originally Posted by design53 Yazıyı Oku
    Teknik güzel çalışıyor ama adamlar fitil fitil alana kadar sabırla bekliyor ve mutlu sona götüryorlar. Az kişi görecek buradaki mutlu sonu ama hedefim büyük ve beklicem
    Doğru söylüyorsun bu hsse senedinde feryat edenler kadar beklendğinde çok farklı yerde olacak bu topik

5. Esas

Arkadaşlar yeni ceo değişikliği başarısızlık göstergesi mıdır ? Yeni ceo ile umutlanmak gerekir mı ? Dışarıda olduğu gibi bizdede anlam ifade eder mı ?

6. Esas

Tekniğin güzel çalıştığı falan yok hala düşen trend te yoksa kimsenin yüzüne bakmadığı sened olmazdı sektörün diğer kağıtları gibi davranırdı.

7. Smile Tire ve gerçekler

Değerli tire ortakları ,bir senedin fiyat artışı arkasında yarattığı karlılığın olduğu söylenir.4 yıl zarar eden şirketin bu yıl kar açıklamaya başlamış olması bir başlangıç sayılabilir.fakat dunya markası mondi nin sahipliğinde buişi bilen şirket olarak böyle zarar açıklamak ,şirketi 200 milyon dolar üzerinden satın almak ,yarıyarıya şirketin deger kaybetmesine engel olmamak ,sektör lider şirketiyim deyip,sektör ve şirket büyüme hedefleri ve vizyonu hakkında yatırımcılarına bilgi veren ceo ortada yokken hangi umutla insanlar bu hisse senedine yatırım yapacak ?bir şirket kendi hissesine sahip olmazsa hiç bir analist raporu ortada olmaz.enson 2004 yılı gedik yatırımın raporunu gördüm.bu kadar düşük kar marjlı şirket ise bu işi iyi bilen mondi nasil böyle kötü yatırım yapar?hissenin böyle yerlerde sürünmesinin şirkete ne faydası var?hadi düşük fiyatlardan hisse oranını arttırdı diyelim onuda yapmadı.o yüzden ben bu geçenlere dikkatinizi çekmek istedim teşekkürler.

8. Esas

Sayfa degismis birakdigimiz yerde kaldik. Biraz canlansan .yeni topik hayirli olsun.

Sayfa 2/709 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •