Sayfa 407/407 İlkİlk ... 307357397405406407
Arama sonucu : 3256 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. teknik beklentime göre, dağ fare doğurdu.. bu gün canteye bir samba yakışırdı... Wals ile döne döne aynı yere geldi sayılır..
    sabah sattıklarımın 1/3 nü bana 16.86 ile iade ettiler.. bayram öncesi sadece göze hoş gelecek bir indikatör aşağıda ve dibi 16.64
    şimdiden iyi bayramlar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Seans açıkken şu kadar lot şunlara satacam diye kapmı atılır yaf işte demek istediğim, buydu sözde tavan tavan gidecekde bizde para kazanıcaz öylemi şimdi bozdurcaklar ağzımızı😃
    Satacam diye değil hocam sattım diye geçti haberi.
    Ben böyle film fırıldak dönen tahta görmedim.
    Kaliteme yakıştıramıyorum bunda yatırımcı olmayı bu gün itibariyle
    Bedelsiz onayı geliyor tık yok sonra kap düşüyor 17,90 hah tam gidiyor diye umutlandırıyor odaşın toptan satışı çıkıyor
    Ulan(afedersiniz) daha yeni dünyanın lotunu 21.15 ten tahsisliden odaş olarak aldın şimdi 15.küsurdan kime satıyorsun?Odaş yatırırımcısı ne yapsın 500-600 milyon odaşın zararı var
    Bu kadar mal çıktı piyasaya tahtacı ne yapacak bakalım basarsa aşağı tahtaya sıkıntı ama yukarı sürerse de iyi mal topladı
    Kimlerle dans ediyormuşuz arkadaş ya

Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Satacam diye değil hocam sattım diye geçti haberi.
    Ben böyle film fırıldak dönen tahta görmedim.
    Kaliteme yakıştıramıyorum bunda yatırımcı olmayı bu gün itibariyle
    Bedelsiz onayı geliyor tık yok sonra kap düşüyor 17,90 hah tam gidiyor diye umutlandırıyor odaşın toptan satışı çıkıyor
    Ulan(afedersiniz) daha yeni dünyanın lotunu 21.15 ten tahsisliden odaş olarak aldın şimdi 15.küsurdan kime satıyorsun?Odaş yatırırımcısı ne yapsın 500-600 milyon odaşın zararı var
    Bu kadar mal çıktı piyasaya tahtacı ne yapacak bakalım basarsa aşağı tahtaya sıkıntı ama yukarı sürerse de iyi mal topladı
    Kimlerle dans ediyormuşuz arkadaş ya
    Bu haberler
    güzel haberler.
    Diyor ki testereden kazanmaya devam.

Sattılar da kimler aldı?
    Fonlar aldı.
    CANTE nin fonlarda hiç hissesi yoktu.
    3-5 fonda vardı o da kıymetsiz.
    GSP fon bile 1000 tane almış.
    Afferim fonlara.
    Hissenin arenada dövüşecek GLADYATÖR ihtiyacı var .
    A1KAPİTAL her zaman olduğu gibi yine göz dolduruyor.
    Gladyatörden ziyade tam bir ODAS ŞÖVALYESİ...

4.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Bu haberler
    güzel haberler.
    Diyor ki testereden kazanmaya devam.

Sattılar da kimler aldı?
    Fonlar aldı.
    CANTE nin fonlarda hiç hissesi yoktu.
    3-5 fonda vardı o da kıymetsiz.
    GSP fon bile 1000 tane almış.
    Afferim fonlara.
    Hissenin arenada dövüşecek GLADYATÖR ihtiyacı var .
    A1KAPİTAL her zaman olduğu gibi yine göz dolduruyor.
    Gladyatörden ziyade tam bir ODAS ŞÖVALYESİ...
    Umarım iyidir şövalyeler.
    Sağır sultan bike duymuş cantenin patronunu tahtacısını nasıl milleti hızardan geçirdiklerini.
    Bu fonlar bence çok “mübarek” )) fonlar bu kadar para verip girmişler.

5. Twitterda risitas’ı takip ediyorum
    Nokta atışı tahminleri ve odaş grubunu yakın takibi var.Odaşta dibi 7,86 ile bildi en son
    Bofa teb satışlarını patronlar karşıladı diyor.

Bugün kapanışta yazmış

peki ben neden ve neyi olumlu buldum bu #cante ‘de ?
    siz de görüşlerinizi yazın,ama lütfen öncesinde KAP ı dikkatli inceleyin, patron mal sattı vs kafasıyla bakarsanız olmaz.

Twitterda risitas’ı takip ediyorum
    Nokta atışı tahminleri ve odaş grubunu yakın takibi var.Odaşta dibi 7,86 ile bildi en son
    Bofa teb satışlarını patronlar karşıladı diyor.

Bugün kapanışta yazmış

peki ben neden ve neyi olumlu buldum bu #cante ‘de ?
    siz de görüşlerinizi yazın,ama lütfen öncesinde KAP ı dikkatli inceleyin, patron mal sattı vs kafasıyla bakarsanız olmaz.
    tabi kişiye ve bakışa göre finansal arena da görüş olarak çok büyük bir zenginlik mevcut.
    İşçi ve memur için, hatta emekli için, borsadan istifade edenler ve etmeyenlerin gelir ve refah seviyeleri cidi olarak farklılaşıyor.
    yatırım olarak altın, dolar faiz borsa vs vs sıralaması kemikleşmiş idi,
    Şartların değiştiği aşikar.
    Borsadan nasiplenmeyen birikimler enflasyonun altında ezilmeye mahkum.
    En azından önümüzdeki 2-3 yıl iyi değerlendirilmeli.
    Borsadaki enflasyon değerlemesi sanırım bu yıldan başlıyarak diğer finansal tercihlerden iyi olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    tabi kişiye ve bakışa göre finansal arena da görüş olarak çok büyük bir zenginlik mevcut.
    İşçi ve memur için, hatta emekli için, borsadan istifade edenler ve etmeyenlerin gelir ve refah seviyeleri cidi olarak farklılaşıyor.
    yatırım olarak altın, dolar faiz borsa vs vs sıralaması kemikleşmiş idi,
    Şartların değiştiği aşikar.
    Borsadan nasiplenmeyen birikimler enflasyonun altında ezilmeye mahkum.
    En azından önümüzdeki 2-3 yıl iyi değerlendirilmeli.
    Borsadaki enflasyon değerlemesi sanırım bu yıldan başlıyarak diğer finansal tercihlerden iyi olacak.

Risitas yazmış copy paste:

cante ve odaş borçlu,bedelli sabıkası olan,kurumsallıktan uzak,spek hisseleri iken son 1 yılda gözle görülür adımlarla paslaşa paslaşa borç sıfırladılar diye okuyorum
    mağdur ettiler evet ama kasaları doldurup özkaynaklarını fullediler

fiyatı bu Pzt sabahı 16.04 olan hisseyi fonlar bugün 15.35 ten toptan almışlar,bu iskonto normal

ayrıca bu fonlara çağrıya çıkılırken Venezuella dahil olmak üzere atılacak adımlar ve KAP’lar konuşulmuştur herhalde diye düşünmemek saflık olmaz mı?

şimdi bu fonlar ucuza aldı diye sövüyoruz da..
    Bu fonlar da çıkıp :sanki bizden önce şampiyon oluyordunuz deseler ne diyeceğiz?🙈🙈

Yani diyeceğim o ki:ilk defa malın nereye gittiği belli, mala güvenip yatırım yapan tüzel kişiler,resmi fonlar içeri alınmış diye görün

Beğendim yazdıklarını

Risitas yazmış copy paste:

cante ve odaş borçlu,bedelli sabıkası olan,kurumsallıktan uzak,spek hisseleri iken son 1 yılda gözle görülür adımlarla paslaşa paslaşa borç sıfırladılar diye okuyorum
    mağdur ettiler evet ama kasaları doldurup özkaynaklarını fullediler

fiyatı bu Pzt sabahı 16.04 olan hisseyi fonlar bugün 15.35 ten toptan almışlar,bu iskonto normal

ayrıca bu fonlara çağrıya çıkılırken Venezuella dahil olmak üzere atılacak adımlar ve KAP’lar konuşulmuştur herhalde diye düşünmemek saflık olmaz mı?

şimdi bu fonlar ucuza aldı diye sövüyoruz da..
    Bu fonlar da çıkıp :sanki bizden önce şampiyon oluyordunuz deseler ne diyeceğiz?🙈🙈

Yani diyeceğim o ki:ilk defa malın nereye gittiği belli, mala güvenip yatırım yapan tüzel kişiler,resmi fonlar içeri alınmış diye görün

Beğendim yazdıklarını
    Evet güzel.
    Risitas ın gülmesi de güzel,
    gülerken içine bir şey kaçacak derken adam ömrünü tamamladı gitti.
    Biz burada et mi ucuz ciğer mi derken.ucuz aldı kazık yedi hesabı yaparken.
    CANTE den nasiplenmiş fonlar.
    Bizim için EZME ÇAPRAZ bileme yapıyorlar.

Sayfa 407/407 İlkİlk ... 307357397405406407

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •