Sayfa 700/700 İlkİlk ... 200600650690698699700
Arama sonucu : 5597 madde; 5,593 - 5,597 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. benim atatp'ye verdiğim rakam 170 düzeltmesinde idi zaten teknik düzeltsin seyredeersin ilk yanlardan teknoloji bilişim ve takası tekniği iyi yanlar tepki verecek senn rahat ol

2. gerçekten sağlıklı düşünüp düzgün cevaplar veremiyorsun

3. ah keko ah yine kaçamak cevaplar noldu bir zamanlar metiyeler dizdiğin atatp'yi satmayacağım diyip kaçtığın gibi berkosanı kaçta satıp kaçacaksın aynı metiyeeleri yazıyorsunda

sağlıklı bir birey gibi davran kaçmadan cevap ver korkma ya karizmanız çiziliyor diye

4.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    ah keko ah yine kaçamak cevaplar noldu bir zamanlar metiyeler dizdiğin atatp'yi satmayacağım diyip kaçtığın gibi berkosanı kaçta satıp kaçacaksın aynı metiyeeleri yazıyorsunda

sağlıklı bir birey gibi davran kaçmadan cevap ver korkma ya karizmanız çiziliyor diye
    bu konuyu sık sık gündeme getiriyorsun...bu forumu geçmişe doğru okusaydın bunun cevabını belki de 50 defa görürdün...senin için bir kere daha yazayım : ben potansiyeli olmayan hisselere yatırım yapmam...yorum da yapmam...sabrımın el verdiği kadar veya daha iyisini buluncaya kadar tutarım...kimseye bir süre garantisi vermiyorum , veremem de...bir günün garantisini veremeyen bir yatırımcı kitlesine ben şu kadar zaman veya şu fiyata kadar hissede kalacam diyemem...bu cümleyi girdiğim her hissede defalarca tekrarlıyorum...atatpnin potansiyeli yüksektir ama beklentileri ile ilgili somut gelişmelerin peyder pey gelmesi gerekiyor...o vakit benim söylediğim 310 tl ve senin de söylediğin 400 tl fiyatları da görülür...bunun için sabır edilmesi gerekiyor...

atatp yi ben 123 ten verdim benden sonra 170 zirvesini tekrardan gördü..geçen hafta 140 ın üzerinde idi..şu saatte de 136 fiyatındadır...geçmişte ben gesanları en yüksek 230 dan sattım en yakın dostum bununla yetinmedi bir kaç ay daha tuttuktan sonra gidip 440 tan sattı...herkes nasibi kadar faydalanıyor...

altı boş bir hisseye yorum yapmam...fikirlerimi de açıkça yazıyorum...isteyen alır ,isteyen satar ,isteyen de tutar...benim ne zaman kadar veya hangi fiyata kadar tutacağım kocaman bir ??? işaretidir...kimse bana güvenerekten iş yapmasın...mesuliyet kabul etmem..bir faydam oluyorsa sadece dua talep ediyorum....istemeden bir zararım olmuş ise de bedua edilmesin yeterdir..

bu cevap sana yeterli olmalıdır...artık sana cevap yazamayacağım ....şu anda da banlıyorum...sanırım senin de soracak bir şeyin kalmadı...

ben tüm yatırımcı arkadaşlara başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. https://www.youtube.com/watch?v=nnLppYvlc0c

tacirlerin ekonomi uzmanı sayın mehmet aşçıoğlunu fırsat buldukça dinlerim...kendisine çok değer veriyorum...bu videoda kendisi gelen bilançoların çok kötü geldiğini , geçen yıldan fazla kar eden şirketlerin iki elin parmakları kadar olduğunu söylüyor...aşağı yukarı geçen gün yaptığım basit bir istatistiki teyit ediyor...isteyenler videonun kalan kısımlarını da izleyebilir...zaman buldukça bu tür videoları da izliyorum...her gün bir şeyler öğrenmek istiyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 700/700 İlkİlk ... 200600650690698699700

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •