Sayfa 691/691 İlkİlk ... 191591641681689690691
Arama sonucu : 5522 madde; 5,521 - 5,522 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    yazmayayım diyorum gördükçe dayanamıyorum kazançkapısı arsa fiyatlarına bakın diyor yahu 24 yıllık sözde temelcisin favök nedir?
    yatırımcı neye bakıyor şirketin asıl faaliyet karı artıyor mu ona bakıyor yani sattığı üründen elde ettği kar artıyorsa pozitif bakıyor
    yani öyle arsasının değeri şu kadar ucuza kredi çekmiş parayı faize yatırmış ilgilenmiyor kısacası elinizde var diye böyle gazlama olmaz şirket büyüyor evet ama 2 fabrika ve skumctech'i fiyatladı biraz dinlensin demek yerine her gün mavi boncuk dağıtmak mantıksız vadeniz uzunsa emekliler gibi her gün parka gelip aynı şeyleri konuşmaya benziyor sözde günlük fiyata bakmıyorsunuz

gelelim keko denen sözde analizciye 2024/3 açıklanan bilanço 500 civarı
    zarar açıklayan : 198
    kar açıklayan : 293
    zarardan kara geçen : 81 şirket var yani öyle kekonun bi tarafından salladığı gibi değil isteyene link atarım tlgrm'dan böyle herşeyi kendi biliyor gibi geçinenlerden çok etkilenmeyin
    burda yararlı bilgi paylaşmışsın ne güzel .bizde okuyor yaralanıyoruz ..saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by paulauster34 Yazıyı Oku
    Agresif Yatırımcı, Keko hisseleri bilerek en kötüsünü seçerek mi paylaştı sence de... Yoksa gerçekten de kap sırasına göre mi seçti? Bunun öğrenmenin bir yolu yok mu? Kap haberlerini aç ve bak bakalım..kim yalan, kim doğru... ya ayrıca burada senin dışında hiç kimse argumanlarını insanlara hakaret etmek, aşağılamak üzerine kurmuyor. Söyle geç bildiklerini. İnsanların aklı fikri var, okusunlar, faydalansınlar. Gerçekten çocukça ve komik buluyorum tarzını, ergen tarzı. Senin de fikirlerini önemsiyoruz çünkü hepimiz para koyuyoruz, merak ediyoruz, okuyoruz. Yüzlerce pasif hissenet takipçisi yazdıklarınızı okuyor, ama biraz saygı rica ediyoruz senden...

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bi alt gönderide yazdım oku anla öyle gel ayrıca ben kime nasıl hitap edeceğimi biliyorum merakt etme benim derdim var diyorum bu 2 çakma hüstadla zaten anlamak bu kadar zor olmamalı değil mi ? bende gerekli açıklamalarla fomoya sokmaya çalıştıklarını söylüyorum zaten arsa fiyatı ile fk pd dd ile kıyaslayınca ne oluyor anlatın da dinleyelim yok sanfm a bak bize bak yahu kardeşim adam tekniği çalıştırdı ürün gamını arttırdı arkasına bir hikaye aldı bunları da şeffaf konuşun da samimiyetinize inanalım olur mu ?

Sayfa 691/691 İlkİlk ... 191591641681689690691

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •