Onemli Gunler Banner
Sayfa 160/160 İlkİlk ... 60110150158159160
Arama sonucu : 1276 madde; 1,273 - 1,276 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by uzun vade Yazıyı Oku
    Sumas'ta 4. yılım dolmak üzere 2021 yılında da buna benzer olay yaşandı. ilk olarak 90 tl lerden 5k kadar evin ertür tarfından lot satıldı kap bildirimi de mevcut. hisse buna rağmen yükselmeye devam etti. 112 tl de tek emir le 125k tavanda satışa konuldu. o günden itibaren yaklaşık 3 yıllık yatay bir süreç başladı. o gün ki olay ile bu günü kıyasladığımda farklı bir durum geliyor bu sefer ki dört gündür devam eden bir satış var. dolaşım artırılmak isteniyor gibi. bu forum da geçmişe dönüp bakarsanız ''bağbozumu'' nick'li arkadaşın 2020 genel kurulunda evin ertüre sorduğu sorunun yanıtını görürsünüz. orda da %25 mevzusu geçiyor.
    Sn. uzun vade paylaşımınız da benden bahsetmişsiniz teşekkür ederim. Ancak benim üst pazarla ilgili sorum 2020 değil, 2017 hesap dönemine ait 2018 Nisanda yapılan genel kurulunda idi ve verilen cevap (bende hatırlamıyorum) tutanakta yer almamış. Uzun süredir elimde hisse yok, alım da düşünmüyorum. Saygılar.

2. cuma gununden sonra globalden satış gelmedı . 24,89 da fiili dolaşım durdu .
    cuma gunude halıyle korkup satan da oldu . ptesı ve salı kapanıs satışlarıda bu ürkeklik kaynaklı . o kada rpatron satısı yapan hısseler varkı . sumas da tedırgın edıyor .
    bu arada site yakında açılır . eski tip 2000 lerden kalma site yerine sanırım yenılıkcı ve e - ticaretın de yapılabılecegı bır site olacak .

3. Merhaba Hocam, hisseniz olmasa da sizi burada görmek sevindirici. sizin ve viking'in geçmiş paylaşımlarını okumuştum. Çok faydalı oldu benim için. hatta viking arkadaş ile sumas telegram gurubunda tanışma şansımız da oldu

4.  Alıntı Originally Posted by uzun vade Yazıyı Oku
    Merhaba Hocam, hisseniz olmasa da sizi burada görmek sevindirici. sizin ve viking'in geçmiş paylaşımlarını okumuştum. Çok faydalı oldu benim için. hatta viking arkadaş ile sumas telegram gurubunda tanışma şansımız da oldu
    Teşekkür ederim hocam. Yardımımız olduysa ne mutlu bize. Sağlıkla kalın.

Sayfa 160/160 İlkİlk ... 60110150158159160

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •