Sayfa 844/844 İlkİlk ... 344744794834842843844
Arama sonucu : 6750 madde; 6,745 - 6,750 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Abi sen bilün ama bu taktaci her seferinde gandiriyo, geri basarsa ve bulutun içine girerse sonra pişman olmuyalım. Şindi bulutun üstündeyik iyi bişii, kuyruku da dik tutuy, bu da iyi bişii
    Yalan yok, dün aklıma geldi bugün kıpkırmızı olucağı, kolpaçino abiyi uyardıydım, heralde kimse pişman değildir.
    Bizde gönüllülük esas
    Sitirateşimiz belli
    Düşsede bende çıksada bende

Neyise biraz analez yapalım, bulutun altına indi, bu olumsuz, kuyrukunu gıstırdı, bu da olumsuz
    68 centteyiz desteğimiz 58 cent

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

2. Bugün önceki günlere göre acelesi vardı gibi. Peki ama niye bunca süreç dik durup sonrasında saldılar..
    günlükte Bulut bulut yarın belki bir umut. Bugün içine girip dibine değdik, illa acı çektirecekler altına salmadilar. 2310 da paçalli bir gap vardı ama 2274 de de vardi, bari oraya da degdirip yukarı alsalardi ama almadılar, acılar acılar. Üst çizgi 2330.. centim centim hesaplar. Zor bu işler.. ytd

3. Centim centim hesaplar, adamın dibimiymiş akşam görücez sanırım. Ytd

4. Bozkurt abi bişi sorcam.Abi yalnış anlama bilediğim için sordum.Taktacı ne demek abi.Mesala petkimde taktacı diyoz ya kim yada patron diyolarya o kim.Bunlar nasıl yönetiyo, evdenmi büromu aracı kurumdanmı.Bilenler örnekle yazarmı acaba.Böyle bir video vamrmı ki.

5.  Alıntı Originally Posted by KOLPACI Yazıyı Oku
    Bozkurt abi bişi sorcam.Abi yalnış anlama bilediğim için sordum.Taktacı ne demek abi.Mesala petkimde taktacı diyoz ya kim yada patron diyolarya o kim.Bunlar nasıl yönetiyo, evdenmi büromu aracı kurumdanmı.Bilenler örnekle yazarmı acaba.Böyle bir video vamrmı ki.
    yutuba yazdım borsacı dede diye bir sakallı hoca çıkıyo.Bu taktacımı.

6.  Alıntı Originally Posted by KOLPACI Yazıyı Oku
    yutuba yazdım borsacı dede diye bir sakallı hoca çıkıyo.Bu taktacımı.
    Olabilir,dedenin ne kadar lotu var bilmiyorum. hatta belki sen bile olabilirsin yada spenc hc olabilir (yok o geçen aylarda ben değilim diye itiraf etmişti) belkide benimdir şaka yaw o kadar lot yok bende
    Tahtaci kime denir, önce bi özet geçeyim kolpaçino abi

Piyasada dolaşımda pay oranı yüksek, yüksek miktarda lota sahip hissede sözü geçen, istediği zaman hisseye baskı kurabilen, istediği zaman hisseye yön veren kişiye taktaci diyorlar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Sayfa 844/844 İlkİlk ... 344744794834842843844

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •