Bu dönemde, bazı istisnalar dışında, iyi bir portföy yapacak tarzda, genel hatlarıyla güzel bilanço/gelir tablosu görmediğimi, görece güzel görünenlerin de yıllık reel getiri bazında çok şey vaad etmediğini düşündüğüm için en az bir bilanço dönemi kadar daha trading'e devam edeceğim. Uygun gördüğümde scalping ya da day-trading, uygun gördüğümde ise swing trading'e devam edeceğim. Yapacağım işlemler için, hâl-i hazırda yaptığım gibi, kolay giriş ve kolay çıkış ihtiyacına uygun olduğu için, bankalar ve holdingler haricindeki büyük tahtaları (THYAO, TUPRS, EREGL, BIMAS, vb.) seçeceğim.

Kimsenin trading bazında burada anlattığım kişisel yöntemlerimi uyguladığına ya da uygulayacağına pek inanmıyorum. Özellikle son zamanda yaptığım işlemler çok kısa periyotlarla yapıldığı için sürekli takip ve aynı zamanda (zaman zaman kendimin de ıska geçtiği) ciddi bir disiplin gerektiren yöntemler olduğu için zaten herkese uygun işlemler değil. Bu durumda, buradaki işlem paylaşımlarımın kişisel günlük tutma görüntüsü dışında kimseye bir faydası olmadığı gibi, özellikle işlem saatleri içerisinde, benim için de önemli bir zaman kaybına dönüşüyor. O sebeple artık yapmış olduğum işlemleri burada paylaşmayı düşünmüyorum.

Vakit buldukça, faydalı olabileceğine inandığım bilgi ve tecrübeleri, ya da okuduğum bir şeyde önemli gördüklerimi burada paylaşmaya devam edeceğim. Ancak bunlar kesinlikle yapmış olduğum tercihler ve işlemler ile ilgili olmayacak. Herkese hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum.