Sayfa 472/472 İlkİlk ... 372422462470471472
Arama sonucu : 3776 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by Borsaborsaborsa Yazıyı Oku
    Kakao yine mi yükselmiş 😁
    Tüh uzun yola çıkanlara geçmiş olsun perşembe günü teker patlar
    Yatırım yapmadığı hisse olaylara karşı çok hassas iken yaptığında yetersiz sıparisten üretim durmasıni es geçmesi düşündürücü...

2.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Yatırım yapmadığı hisse olaylara karşı çok hassas iken yaptığında yetersiz sıparisten üretim durmasıni es geçmesi düşündürücü...
    Bi de rutin diyerek yalan konuşuyor şahıs..

3.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Eski forumu okudum,
    Bu manipülasyoncu 35-40 lı fiyatlardan itibaren,
    2024 Ciro Döviz stabil kalırsa 8 Milyar Kâr Hedefi, Fiyat olarakta 285 TL vermiş.
    Hatta geçen kızmıştım USD grafiğini bile yanlış diyorsun diye , Grafiği koymuş 2014 de 6.5 ile 9 USD arasındaymış orta vade 9 USD de ye kadar satmam demiş. Birde Yatırımcı trade ederim derken hissesini kaptırır, tavsiyesine kendi uymamış. Bütün hırsını kötüleme çıkarmaya başlamış

Ekim ayında İt yani Bad Dog gelip borcu 40 Milyar 15 TL lik hisse 80 TL olmuş gibi yazıp gidiyor, Kasım ayında da aynı yazılar.

Fit de ise 10 günlük sessizlik sonrası, Kasım ayında U dönüşü olumsuz kötüleme manipülasyon , tahmini 93 den 70 e düşerken,
    Dayanamadı sattı aşağıdan geri almak için de kötüleyerek düşüreceğini zanneden yorumlar.

O mesajları arşiv olduğu için alıntı olmuyor.
    Yoksa o tarihlerde de manipülasyon yaptığı,
    Sattıktan sonra tersi açıklamalar yazmışlar.

Eskilerden Trind ve senin yorumları da okudum

4. Gurubun diğer şirketide çok güzel bilanço göndermiş kerevitaş
    Yıldız Holdingte olumlu yönde güzel gelişmeler devam ediyor

5. --ne demiş rahmetli çoban sülü... dünün güneşi ile bugünün çamaşırını kurutamazsın....

--en büyük patron büyüdü gelişti...3.5 verdik, şimdi 6 diyorsa, işkillenmek lazım...

--satışların maliyetinde (-)867 milyon abartı varsa daha çok işkillenmek lazım...

--2016 yılında yeni alınan şirketler konsolide edilirken eliminasyona tabii tutulup, hemen akabinde kaldırılmış sa ve %21 olan brüt kar marjı % 36 lara çıkmış is acaba demek lazım....
    Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın. M.Mungan

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ne demiş rahmetli çoban sülü... dünün güneşi ile bugünün çamaşırını kurutamazsın....

--en büyük patron büyüdü gelişti...3.5 verdik, şimdi 6 diyorsa, işkillenmek lazım...

--satışların maliyetinde (-)867 milyon abartı varsa daha çok işkillenmek lazım...

--2016 yılında yeni alınan şirketler konsolide edilirken eliminasyona tabii tutulup, hemen akabinde kaldırılmış sa ve %21 olan brüt kar marjı % 36 lara çıkmış is acaba demek lazım....
    Kendini bir amaç uğruna adamış gibi yazıyor...

7.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Kendini bir amaç uğruna adamış gibi yazıyor...
    Soluk almadan ve yazılanlara cevap veremeden yazması dikkate alınmalı....

Bir hedefi var gibi...

8.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Soluk almadan ve yazılanlara cevap veremeden yazması dikkate alınmalı....

Bir hedefi var gibi...
    Hedefi 285 TL demiş geçen yıl Eylül de.
    Yaptığı hesaplamalara göre o rakamı bulmuş.
    Şuan gidişat daha iyi Ciro, Kâr ve Döviz stabil.

Belkide Hedefini yukarı yönlü revize eder .
    Bizim Ciro ve Kâr tahminlerimize göre,
    400-600-700 ve 1.000 der çıkar.
    Sonrada derki 100 den almıştım zaten.
    Bunlardan her şey beklenir, komisyoncu

Sayfa 472/472 İlkİlk ... 372422462470471472

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz