Onemli Gunler Banner
Sayfa 473/473 İlkİlk ... 373423463471472473
Arama sonucu : 3783 madde; 3,777 - 3,783 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Alım gücünün düşmesi, mesai arkadaşlarıma, öğle yemeğinden feragat, abur cubura yöneliş şeklinde yansıdı. Her öğlen min. 150 lira vereceklerine, parayı abur cubura basıyorlar ve çayla birlikte tek öğüne bağlı kalmadan yiyip içiyorlar. Tatlı mı açalım tuzlu açalım diye ciddi tartışmalar yaşanıyor odada. Ki bütün odalarımız böyle. Çocuklara beslenme oldu abur cubur alım gücünün düşmesinden sebep, böyle de bakmak lazım, ki görüyorum bu durumu.

2.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Alım gücünün düşmesi, mesai arkadaşlarıma, öğle yemeğinden feragat, abur cubura yöneliş şeklinde yansıdı. Her öğlen min. 150 lira vereceklerine, parayı abur cubura basıyorlar ve çayla birlikte tek öğüne bağlı kalmadan yiyip içiyorlar. Tatlı mı açalım tuzlu açalım diye ciddi tartışmalar yaşanıyor odada. Ki bütün odalarımız böyle. Çocuklara beslenme oldu abur cubur alım gücünün düşmesinden sebep, böyle de bakmak lazım, ki görüyorum bu durumu.
    Bende haftada bir arkadaşlara jest olsun diye 20 tane Ülker çikolatalı gofret alıyorum.
    Diyorlarki hep aynı alıyorsunuz .

Bende Ülker dışında çikolata gofret almayın diyorum, Ciroya da katkı sağlıyoruz 😁

3.  Alıntı Originally Posted by Borsaborsaborsa Yazıyı Oku
    Bende haftada bir arkadaşlara jest olsun diye 20 tane Ülker çikolatalı gofret alıyorum.

Bende Ülker dışında çikolata gofret almayın diyorum, Ciroya da katkı sağlıyoruz 😁
    En az 6-7 ay oldu..ft-2 bi sürü neden saydı ve sonuç olarak Ülker'in cirosunun düşeceğini iddia etti..Ben de sizin ve Subutay'ın söylediklernizin karbon kağıdı şeyler söyleyerek yanıtlamştım..İşler kötüye gittikçe Atıştırmalık ve az çikolatalı ürünlerin fiyatı giderek bedava olur diyerek..Nitekim öyle de oluyor..Teşekkürler aklın yolundaki açıklamanıza..

4. Evet ft ne tahmin ettiyse tersi çıktı... Hem burda hem diger sirkette

5.  Alıntı Originally Posted by Borsaborsaborsa Yazıyı Oku

Bende Ülker dışında çikolata gofret almayın diyorum, Ciroya da katkı sağlıyoruz ��
    Bende şekerleri mi ve çukulata larımı Ülker den aldım fiyatlarıda bence uygun...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --%100 çalışamıyor; %90....

ÜLKER in kapasite kullanımını biliyor musunuz?...% kaç??
    Yüzde 90 kapasite ile çalışıyorsa talep az gelince yüzde 70 e düşsün... Neden tükkanı kapatıyor???

Burada birinden biri ciddi bir YALAN.... Hemde kuyruklu yalan....

Ülker'in kapasite yüzde 60 Hespamis ft ....

Bence mükemmel...

Çünkü büyümek için yatırım yapmasına gerek yok... Bu gerçekten fevkalede bir avantaj..

7. Hayırlı bayramlar arkadaşlar. Her gününüz bayram seviciyle geçsin inşallah

Ülker çikolatalı nice bayramlar diliyorum

Sayfa 473/473 İlkİlk ... 373423463471472473

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •